Wołanie grobu

Simon Beckett Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Dr David Hunter (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
The Calling of the Grave
Dr David Hunter antropologia sądowa śledztwo morderstwo

Oficjalne recenzje i

Pogrzebane tajemnice

[ 3 ] Link do recenzji

Co tu dużo pisać - kolejna świetna książka w wydaniu Simona Beckett'a. Ciekawa fabuła, dopracowana narracja i wyraziste postacie. "Wołanie grobu" uważam jednak za najsłabszą pozycję z czterech, które do tej pory przeczytałam. Nie znaczy to jednak, że byłam znudzona, a opowiedziana historia nudna. Mogę śmiało stwierdzić, że Simon Beckett zna się na rzeczy i jestem pewna, że...

Dziwna ksiazka. Niby oryginalna, ale troche brzmi jak kopiuj-wklej pomysl z Zielonej Mili.

Czwarta część cyklu jest tylko i JEDYNIE dobra.

Jedynie co chcę napisać to kolejna udana część. Wciąga od pierwszej strony. Jestem pod wrażeniem, że autor nie stracił po drodze tego czegoś.

Czwarty tom historii Dr David Hunter autorstwa Simon Becketta, inny od pozostałych części. Zaczynamy od cofnięcia się 8 lat, po to aby wrócić do rzeczywistości, a co wszystko łączy?, makabryczna historia. Nadal będziemy się rozkoszować lekkim piórem Simon Becketta i jak zawsze do ostatniej kartki nie wiemy kto zabija. Dla mnie super.

Na półkach: , , , ,

Kolejny dobry tom z doktorem Hunterem w roli głównej.

Kolejna naprawdę dobra książka tego autora. Mam trochę mieszane uczucia - na początku fabuła mnie nie porwała i kilka dobrych stron musiałam się przemęczyć. Natomiast gdy dobrnęłam już do ciekawszych momentów, powieść, jak zawsze, pochłonęła mnie.

Niemożliwie męczyłem się z tą książką. Wielokrotnie odkładałem i sięgałem po nią myśląc o tym jak zrobić by ją przeczytać do końca.

W porównaniu np. z dwoma pierwszymi tomami w "wołaniu grobu" niewiele elementów do zachwytu.
Mimo fajnego zakończenia uważam że cała akcja, jej rozwój za bardzo nudna by dała ten zachwyt którego oczekiwałem.

Następna część, która się dobrze czyta i nie zawodzi napięcie. Uwielbiam dokładne opisy z dziedziny antropologii sądowej i i całej reszty, którą zajmuje się David :) super i polecam a ja lecę do następnej.

Doskonały thriller, który skupia się na odnalezieniu ciał zamordowanych przed laty młodych kobiet. Towarzyszymy bohaterom podczas poszukiwań i badań. Krok po kroku dążymy do prawdy, a ta staje się coraz bardziej zaskakująca i zawiła. Po raz kolejny nie rozczarowałam się. Jeśli lubisz thrillery, to ten z pewnością Ci się spodoba.

Dyskusje

10 082