Lemoniadowe oczyszczanie. Dieta pięknych i sławnych

Tom Woloshyn Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
Die Zitronensaft-Kur
Vital
odżywianie żywność przepisy zdrowie detoks oczyszcznie dieta
Die Zitronensaft-Kur
zdrowie, medycyna
odżywianie żywność przepisy zdrowie detoks oczyszcznie dieta

Książka jest bardzo ciekawie napisana. Nie traktuje jedynie o samej diecie lemoniadowej tzw. Master Cleanse. Można w niej przeczytać o tym, czym jest choroba, dlaczego powinniśmy oczyszczać organizm itp. Jako plus i taki dodatek traktuję rozdział o innych terapiach, które mogą nam się przydać w osiągnięciu równowagi. Autor opisał w nich m.in. terapię kolorami, właściwości...

• Brak

Dodaj cytat z książki Lemoniadowe oczyszczanie. Dieta pięknych i sławnych