Na szczycie. Właściwy rytm

Okładka książki Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga Litkowiec
1,0
Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga L...
Okładka książki Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Meg Adams, Joanna Gajewczyk, J.B. Grajda, K.N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, E. Raj, Ana Rose, Alicja Sinicka, Aniela Wilk, Anna Wolf
7,4
Prawo Mafii. P... Meg Adams, Joanna G...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
6,8
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...

Zejście z powodu podwójnej niespodzianki. W sumie zmęczyły mnie te ciągłe gierki między bohaterami, więc ten tom daje trochę wytchnienia. Dużo o tym, jak to kobiety nie akceptują siebie po ciąży. W sumie wkurzające są te teksty. Dobrze, że autorka przestaje wkrótce bawić się w psychologa i wraca na ścieżkę, którą zna i potrafi opisać.

Sed musi poradzić sobie z kompletnie nową sytuację. Z dnia na dzień zostaje ojcem dwójki dzieci i musi jakoś sobie z tym poradzić. Nie dość, że stracił swoją miłość życia, to jeszcze spadły na niego nowe obowiązki. W zespole powstają nowe kłopoty, a nie ma osoby, który potrafiłaby to wszystko ogarnąć. Wszystko się komplikuje, a problemy tylko się piętrzą. Czy stare rany się...

No tym wszystkim należał im się Happy End. Bohaterowie jakby dorośli. Może to ich nową rola zmieniła. Warto się momentami przemęczyć bo warto.

Interesowały mnie dalsze lody tej pary i zespołu , jednak wszystkie opisy scen łóżkowych przewijałam , nie dało się tego czytać,

Jakoś dla mnie niekoniecznie to tak dobra część. Troche się działo,nie powiem, że nie. Ale sporo opisów przewijałam. Ogólnie ok.

Bardzo mi się podobała ta część. Wogole bardzo fajna jest ta seria książek. Polecam.

Wow ta seria to istna kolejka górska :)

No cóż, w życiu nie przypuszczałam, że to powiem, ale ten tom mi się podobał. Może dlatego, że jest jakiś taki chyba bardziej życiowy... Dzieci, kompleksy, zmęczenie, stres, to wszystko jakoś tak sprawiło, że bohaterowie stali się bardziej "normalni" i dojrzali, a przez to sympatyczniejsi. Czekam na ostatnią część.

Moim zdaniem najlepsza część z całej serii.

Ptzeczytalam całą serię. Bardzo mi się podobała.

• 2018
  • 2020