Ostatni pocałunek

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Pierwszy i ostatni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Last kiss
Data 1. wydania:
2016-06-14
Ryszard Oślizło
Wydawnictwo Kobiece
przyjaźń pomoc ratunek seks obsesja mafia tajemnice niebezpieczeństwo uczucia strach erotyzm zaginięcie
Last kiss
Pierwszy i ostatni (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Ryszard Oślizło

Szybko sie czytalo i w sumie tyle. Nie porwała mnie. Jednak pisana jest fajnym, prostym stylem.

Piękna książka, która potrafi rozśmieszyć i wzruszyć. Zdecydowanie POLECAM! :)

2 tom przeczytałam duzo szybciej i przyjemniej się czytalo. Lepsza niż 1 część.

Kurde naprawdę fajna książką, pomimo że jak dla mnie seks zbyt brutalny (ale każdy lubi coś innego) to na prawdę historia mnie wciągnęła. Polecam serdecznie

Na półkach: , , , , , ,

Sam opis tej mini-serii mnie nie zachęcił. Jednakże uwielbiam książki Laurelin Paige oraz ten ich klimat. I zdecydowanie się nie zawiodłam.
Reeve - biznesmen, dominujący, mroczny z mafijnymi powiązaniami, on o nic nie prosi i nie daje wyboru, on ustala zasady
Emily - kiedyś, razem z przyjaciółką, korzystając z atutów ciała nawiązywała związki z mężczyznami dla korzyści...

No nie znosiłam Amber. Denerwowała mnie, tylko dla niej wszystko ma być i koniec, bo ona przecież taka biedna. Manipulatorka. Szczerze ucieszyłam się, jak popełniła samobójstwo. Dawno tak fikcyjna postać mnie nie zdenerwowała jak ona. Trochę też Em mnie irytowała swoim zachowaniem, bo sama nie była pewna czego chce od życia. No, ale chociaż skończyło się dla niej happy endem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

O ile pierwsza część zdobyła u mnie 10 gwiazdek, tak druga okazała się gorsza. Może nie było tragedii, ale brakło mi tego efektu WOW. Akcja zwolniła, a sama Emily drażniła mnie swoim cackaniem się z Amber. Zresztą Reeve też się z nią cackał, zamiast postawić sprawę jasno. Czytało się szybko i przyjemnie, ale szkoda, że poziom zachwytu nie postał taki sam, jak przy...

tak jak poprzednia część , interesująca, podobała mi się bardzo , polecam

Piękna kontynuacja pierwszej części w której okazuje się że to co było oczywiste jednak okazało się nieprawda .Czy Emili zazna jednak miłości i pozwoli sobie na szczęście wyzwalając się z manipulacyjnej mocy Amber ? przeczytajcie koniecznie.

„Ostatni pocałunek” to drugi i ostatni tom cyklu 'Pierwszy i ostatni” autorstwa Laurelin Paige.

Pierwszy tom został zakończony dość gwałtownie. Emily została postawiona przed faktem, którego nie jest w stanie pojąć. I przez pewne wydarzenie uświadamia sobie, że jej związek z przystojnym milionerem nie ma szans.

No właśnie... W trakcie czytania nieraz miałam ochotę...

Dyskusje

• 2017