Na szczycie. Nieczysta gra

Okładka książki Na szczycie. Nieczysta gra
K.N. Haner Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Miłość w rytmie rocka (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłość w rytmie rocka (tom 3)
Novae Res
2017-06-14
2017-06-14
romans miłość pasja erotyka przeszłość namiętność miłość szczęście walka demony ślub tęsknota naiwność małżeństwo decyzje

Uwielbiam

Uwielbiam

Dalsza część historii Seda i Rebecci. Tak samo zagmatwana i momentami chaotyczna. Autorka rozwinęła wątek Thomasa, by potem w dość szybki sposób go zakończyć. Jedynie zakończenie trzyma w napięciu i daje nadzieję na to, iż ostatnia część historii będzie w końcu sensowna i spójna.

Nie idzie tego czytać.

Nie idzie tego czytać.

Masakra!dalej nie czytam bo nie mam siły do tej bohaterki.
Zaczęłam czytanie od 2 tomu i widze mnóstwo inspiracji serią O.Cunning -ich noce. Jak dla mnie ta książka jest średnia, znów za dużo niedojrzalosci, niestabilności, mialkosci głównej bohaterki. Czytam sporo książek, ale znow widzę, że trudno jest skonstruować bohaterkę , ktora byłaby ciekawa, nietuzinkowa, zaskakująca i jednocześnie miała odrobinę rozwagi i mądrości.

Masakra!dalej nie czytam bo nie mam siły do tej bohaterki.

Autorka dobrze sobie radzi z pozycjami, ale tu przesadziła. Co za dużo, to niezdrowo. Tancereczka (była)nie ma czasu pomyśleć, żeby ktoś jej tam czegoś nie robił. Sorry. Taka prawda. Żenujące party i znów nastoletnie zagrywki. Koniec tej zabawy w małżeństwo dość przewidywalny.

Oj autorka nie obchodzi się z bohaterami łagodnie. A oni irytuja coraz bardziej. Ona po prostu ( sorrki) głupia piz.... On nieomylny w swojej omylności. Dają się podejść w klasyczny sposób. I kończy się... jak się kończy.

To emocjonalny rollercoaster zakończony rozrywającym serce na strzępy finałem.
Mnóstwo emocji !

To emocjonalny rollercoaster zakończony rozrywającym serce na strzępy finałem.
Mnóstwo emocji !

W tej części sporo przewijałam, bo strasznie wiało nudą. Nie czaje tylko tej akcji z Sedem..niby taki kochający, w poprzedniej części zazdrosny o wszystko i wszystkich, a jak już żonkę usidlił to się w nim żigolo włączył.. średnia ta część..

Dla Reb i Seda zbliża bardzo ważna chwila. Po tylu przejściach liczą na to, że wreszcie czeka ich wspólnie szczęśliwe życie. Ślub, biały welon i miesiąc miodowy i staranie się o potomstwo. Wszystko zapowiada się pięknie, tylko czy tak będzie w praktyce? Sed znowu wyrusza w trasę,a Reb zaczyna studia i opiekę nad dwoma ciężarnymi dziewczyna i dziećmi. Czy między nimi wszystko się ułoży? Co tym razem zagrozi ich związkowi? Czy Reb odzyska pamięć i może zmieni zdanie co do pewnych osób?

Bardzo bałam się sięgnąć po tę część ze względu na poprzedni, który w moim osobistym mniemaniu był słaby. Sam początek dobrze się nie zapowiadał. Znowu pojawił się odgrzewany kotlet, ciągłe opisy seksu i wyznania miłości. Jednak później coś uległo zmianie. Pewnie, ich dramaty zostały wyolbrzymione i po tym wszystkim, co przeszli powinni uczyć sie na swoich błędach. Ale ja nie o tym już, chodzi mi o to , że jak już stało się coś porządnego to wtedy zaczęło się dziać.

Bohaterowie dużo się od poprzedniego tomu nie zmienili. Reb dalej ślepo jest zakochana i wszystko widzi przez różowe okulary, co było irytujące i te jej kłamstwa, to już kompletny odpał. Za to Sed to już zaczyna się robić świr. Jego zachowanie było irytujące, drażniące i niedorzeczne. Jak zwykle zamiast załatwić wszystko jak normalni ludzie, to on aby wrzeszczy i się kłóci. To dwójka to mieszanka wybuchowa i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu.

Podsumowując ten tom może być tym przełomowym. Dzieje się w nim naprawdę wiele, co bardzo nie zdziwiło. W poprzednich tomach była przede wszystkim wielka miłość, mnóstwu scen seksu i dramaty, czasami bezsensowane. W tym wreszcie dzieje się coś poważnego, a zakończenie mocno mnie zdziwiło i wstrząsnęło. Także jeśli tak jak ja zawiedliście się na drugiej części to dajcie szansę kontynuacji, bo może Was zdziwić!

Jednak pod koniec powieści stało się coś nieoczekiwanego. Zaczęło się dziać tyle, że głowa mała. Byłam w szoku jaki to obrało obrót i co wydarzyło się na samym końcu. Ja tego się nie spodziewałam i kurde teraz to natychmiast muszę zapoznać się z czwartą częścią, tylko obawiam się tego, ponieważ piąta część jest dopiero w trakcie pisania i nie wiem, kiedy nadejdzie finałowy tom.

Muszę stwierdzić, że wkurzała mnie ta część. No bohaterowie tak mnie denerwowali, że nie macie pojęcia. Jak można robić coś, a potem mieć pretensje do partnera o to coś. Przeczytacie sobie to stwierdzicie sami. Ogólnie książka spoko, akcja także.. Pani Kasia jest utalentowaną pisarką, autorką. I na pewno dokończę czytać tą serię. Pomimo wszystko przywiązałam się do tych ludzi. Polecam