rozwiń zwiń

Ruiny czasu. Rozmowy o twórczości

Okładka książki Ruiny czasu. Rozmowy o twórczości
Dariusz CzajaWiesław Juszczak Wydawnictwo: Czarne Seria: Tropiki literatura piękna
literatura piękna
Tropiki
Czarne
2017-05-31
2017-05-31
artysta dzieło sztuki film humanistyka literatura malarstwo malarz muzyka pisarz poeta poezja sztuka twórczość wywiad

Oficjalne recenzje i

Rozmowa prawdziwa

Link do recenzji

1917 14 297

Ciekawe rozmowy, zachęciły mnie do obejrzenia paru filmów i przeczytania paru książek. Dobrze się brnie przez te rozmowę. Na początku byłam zachwycona, jednak po paru rozdziałach nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że Wiesław Juszczak w kółko ogląda te same filmy i słucha tych samych dwóch gatunków muzycznych i wciąż do nich wraca. To mi trochę przytemperowało zachłystywanie się tą rozmową. Natomiast rozmowa o twórczości samego Juszczaka była bardzo ciekawa, choć już nie tak łatwa.

Dodaj cytat z książki Ruiny czasu. Rozmowy o twórczości