Wzniesienie

Wyzwiszenie
powieść historyczna
Magdalena Pytlak
Inne

Bardzo ciekawa książka. Wielkie brawa dla tłumaczki!

Mnie wzniosło!

Pomysł wydawał mi się ciekawy dlatego ruszyłem u boku Asencza i Gicza w drogę po bułgarskiej ziemi. Niestety im dłużej zagłębiałem się w fabułę tym bardziej nie mogłem się oprzeć wzdychaniu. Parafrazując Kubusia Puchatka im bardziej człowiek zatapiał się w lekturze tym bardziej tam nic się nie działo. Dla Bułgara być może to rzecz ciekawa, niemniej dla osoby postronnej...

• Wypożyczyć z biblioteki - Śródmieście
  • 1. 26. Od Bałtyku po Morze Czarne. Studia kulturoznawcze, historyczne i polityczne.
  • Seria Literatura piękna WUJ
  • 1. 26. 2. Bułgaria