Pątniczym szlakiem

Zofia Kossak-Szczucka Wydawnictwo: Święty Wojciech biografia, autobiografia, pamiętnik
Święty Wojciech
pątnicy pielgrzymka diariusz diarjusz Jerozolima Zofia Kossak Szczucka
biografia, autobiografia, pamiętnik
pątnicy pielgrzymka diariusz diarjusz Jerozolima Zofia Kossak Szczucka

Piękna podróż do Ziemi Świętej, w którą zabiera nas Zofia Kossak-Szczucka. Przenosimy się do 1933 roku i wraz z polską wycieczką ruszamy zwiedzać Egipt i piramidy, Jerozolimę i Grób Pański, Galileę i Górę Tabor, Betlejem i Grotę Narodzenia a potem i Ateny i Stambuł.
Fajnie było zobaczyć to wszystko oczami ówczesnych rodaków, chociaż przyznaję, że język autorki jest dość...

• Religia
  • 1. Nie ma
  • 2017
  • Biografie i wspomnienia
  • Podróżnicze

Dodaj cytat z książki Pątniczym szlakiem