Wielka miłość

Sarah Dunn Wydawnictwo: Świat Książki literatura piękna
Świat Książki
2006-01-01
2006-01-01

Opowieść o trzydzistoletniej dziennikarce, jej perypetiach sercowych i zawodowych. Myślała że ma wszystko poukładane a okazało się że wszystko przed nią...

Mimo tego,że jest cieniutka długo ją męczyłam:/Nie zachwyca

Mimo tego,że jest cieniutka długo ją męczyłam:/Nie zachwyca

Nie byłam wstanie doczytać tej książki do końca, a ciężko mnie zniechęcić.. Trzeba sobie wyobrazić, jak bardzo zdesperowanym trzeba być żeby ją przeczytać. Szkoda na nią cennego czasu..

Książka idealna dla kobiet, ponieważ główną bohaterką jest przedstawicielka płci pięknej pragnąca odnaleźć swoje szczęście, które nie zawsze jej sprzyja. Lektura miła i przyjemna a przede wszystkim lekka, nie przytłaczająca i dająca wiele do myślenia.

ostrzegam tych, których zachęci opis tej pozycji. książka bardzo nieciekawa: fabuła ciągnie się jak flaki z olejem, a przemyślenia narratorki są strasznie płytkie. obawiam się, że nie dotrwam do końca...

Jeśli twój narzeczony jest przystojny,na wszelki wypadek powtarzaj sobie,że lubisz kłopoty!

Inteligentna i rezolutna dziennikarka,w sytuacji nie do pozazdroszczenia!
Porzucona przez telefon,a wysłała go tylko do sklepu po drobiazg!
Musztardowy pretekst(do końca życia złe skojarzenie)!
Złamane serce!
Liczne potknięcia!
I powrót marnotrawnego!
Czasami to co najgorsze,okazuje się tym co najlepsze!

Inteligentna i rezolutna dziennikarka,w sytuacji nie do pozazdroszczenia!
Porzucona przez telefon,a wysłała go tylko do sklepu po drobiazg!
Musztardowy pretekst(do końca życia złe skojarzenie)!
Złamane serce!
Liczne potknięcia!
I powrót marnotrawnego!
Czasami to co najgorsze,okazuje...

Jeśli twój narzeczony jest przystojny, na wszelki wypadek powtarzaj sobie, że lubisz kłopoty.
Zachwycająca i bardzo śmieszna opowieść o trzydziestoletniej dziennikarce, jej perypetiach sercowych i przygodach erotycznych.
Alison Hopkins wydaje proszoną kolację dla przyjaciół. Ponieważ zabrakło jej musztardy, prosi Toma, swojego chłopaka, by skoczył do pobliskiego sklepiku. Niebawem dzwoni telefon. Tom informuje Alison, że nie kupił musztardy, nie wraca i kocha inną. Alison próbuje się pozbierać, nawiązuje nawet romans, ale przyjaciółkom powtarza, że to Tom jest mężczyzną jej życia. Dlatego gdy po jakimś czasie Tom chce do niej wrócić, przyjmuje go uradowana. Dlaczego więc zaczynają nękać ją wątpliwości, czy to na pewno jest jej wielka miłość?

cudowna;)napewno sięgne po nia jeszcze raz ;)

cudowna;)napewno sięgne po nia jeszcze raz ;)

Jak dla mnie nudna książka.

Jak dla mnie nudna książka.

• 📘 Salon
  • Własne
  • 2007
  • Na wymianę/sprzedaż
  • Rok 2011
  • Własne moje
  • 2011 r.

Dodaj cytat z książki Wielka miłość