Akwarium

Harlequin
literatura obyczajowa, romans
2003-01-01

NUDA.

Wszystkie trzy główne bohaterki, mega wkurzające.
Pomysł spłacenia remontu kuchni absurdalny, w realnym życiu by się nie udał. W życiu nie ma tak łatwo ;) Pomysł z wycięciem krzaka marihuany w ramach "zemsty", brawo - żałosne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam wszystkim, którzy lubią się pośmiać z własnego życia i przypadków, ktróe zdarzają się na co dzień.

Bardzo lekka i sympatyczna w odbiorze książka. Szczególnie dla kogoś, kto choć przez krótki okres czasu miał okazję wynajmować mieszkanie z zupełnie obcymi sobie osobami. Zapewne perypetie między współlokatorkami mają niejedno odniesienie w rzeczywistości ;)

Udana obyczajówka, w sam raz na samotny wieczór, z lampką wina i do samodzielnych przemyśleń na tematy damsko męskie, bo bohaterki wikłają sie w rozmaite konfiguracje i nie sposób, przynajmniej jednej z nich nie polubić!

Dobra, ciekawa i pozytywnie nastawia do życia.

Bardzo, bardzo mi się podobała :)

Tytuł kojarzy się z rybkami, jedna z bohaterek ma akwarium z jedną rybką, która przeżywa pożar.
Autor: jest to pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam.
Opis z tyłu książki jest bardzo fajnie napisany, zachęca do przeczytania o tym jak poradzą sobie główne bohaterki.

Treść: opowiada o trzech współlokatorkach, które przez przypadek powodują pożar w wynajmowanym...

spoko

Dyskusje