SIŁOWNIA UMYSŁU

Katarzyna Selwant Wydawnictwo: Firmamento nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Firmamento
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-01-01

Okładka książki Trening wygrywania. Jak wygrywać w życiu, w biznesie i w sporcie? Skup się, działaj i wygrywaj! Paulina Mechło, Katarzyna Selwant
7,0
Trening wygryw... Paulina Mechło, Kat...

Dobra, ciekawie skonstruowana książka. Sporo zagadnień, które mnie interesują, omówionych w sposób przekonujący. Jak wyrzucić negatywne myśli, jak myśleć pozytywnie, jak się mobilizować i motywować. Są ćwiczenia, zadania dla czytelnika i bardzo fajne wywiady ze znanym sportowcami, Mateuszem Kusznierewiczem, Luizą Złotkowską, Pawłem Nastulą, Moniką Pyrek, Joanną...

Można mieć niesamowity talent (nie tylko sportowy), ale bez odpowiedniej "głowy" niewiele się on przyda. Na szczęście, ukazują się takie książki jak "Siłownia Umysłu", które okazują się prawdziwym kompendium wiedzy z zakresu przygotowania psychologicznego. Czytelnik znajduje tam bowiem nie tylko wiadomości teoretyczne, ale także konkretne ćwiczenia do wykonania.
Może też...

• Psychologia/Rozwój