Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.47 zł

Wotum nieufności

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: W kręgach władzy (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Filia
political fiction literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo powieść kryminalna szantaż śledztwo walka o władzę zagadka kryminalna
W kręgach władzy (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Polityczna gra

[ 42 ] Link do recenzji

Fajna książka pokazująca wizję współczesnej polskiej bezwględnej walki politycznej. Postacie ciekawe, świat całkiem realistyczny. Polecam.

Swietna ksiazka, od dawna żadna tak mnie nie wciagnęła choć po lekturze Behawiorysty byłam septycznie nastawiona.
Polecam!!
Mąż czytał, ale nieznosi polityki i odłożył po przeczytaniu połowy.

Fantastyczna końcówka, nie mogę się doczekać kolejnych części!

Jest to drugie moje spotkanie z cyklem politycznym. Wcześniej był Lot 202 który uważam za bardzo dobry.
Sięgnąłem po pierwszą część cyklu w kręgach władzy. Długo, długo się rozwija ale warto przejść połowę książki aby poczuć jakość Remigiusza. Wiadomo mogłoby być lepiej patrząc na twórczość autora.
Daję 7 i jednocześnie polecam.

O Panu Remigiuszu mówią wszyscy, jego powalająca prędkość pisania książek jest godna podziwu.. i chyba większość spotyka się z pozytywnym odbiorem a wskazuje na to sprzedaż i opinie. Nie czytałam nigdy wcześniej nic tego autora. To moja pierwsza książka, która pożyczyłam, żeby sprawdzić czy w ogóle to coś dla mnie. Niestety kompletnie nie. Zbyt powolna, prosta, średnio...

Czytałam wydanie w dwóch tomach, na początku nuda jak flaki w oleju... Akcja zainteresowała mnie dopiero w połowie drugiego tomu, bo wreszcie coś zaczęło się dziać. Mimo nudy na początku koniec był interesujący, więc będę kontynuować tę serię.

Ciekawa, pełna intryg historia, ukazująca polityczny świat od kulis. Trzyma w napięciu do samego końca. Remigiusz Mróz w dobrej formie, tym samym sięgam po kolejny tom trylogii.

2071

Jak to jest, że tylu z nas nie żywi przyjaznych uczuć do polityki i polityków a jednocześnie chętnie sięga po powieści dotyczące tej tematyki? Czy to dążenie do uproszczeń? Niechęć do zgłębiania wiedzy z tego zakresu? Poszukiwania potwierdzenia dla własnych przekonań, że polityka jest "brudna"? Niezależnie od innych motywów, w przypadku powieści Pana Remigiusza Mroza jest...

Ciekawa książka, mówiąca o polityce, i po jej przeczytaniu moje zdanie na temat polityki się nie zmieniają, a nawet upewnia, że polityka to paskudna rzecz, i lepiej się nią nie zajmować. W tej książce są mocne intrygi, ale mam wrażenia że realnie też one występują tylko w mniejszej skali.
Książkę szybko się czyta.
Polecam

Jak pisałam w opinii do 3ciego tomu - najlepsze książki Mroza. Bagno jakim jest polityka wylewa się z każdej strony, ma się wrazenie, że ten brud oblepia. Hauerowie - rewelacja. Choć początek wydaje się w pierwszej chwili zbyt naciągany, to im dalej tym lepiej! Polecam!

Dyskusje

6 247