Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.76 zł do 32.30 zł

Sonia Draga
The Knockoff
literatura piękna
Dorota Kaczor

Czytanie tej książki zajęło mi cały miesiąc. Momentami była po prostu nieciekawa. Jednak było kilka wątków które naprawdę mnie zaciekawiły. Oprócz tego byłam bardzo ciekawa jak Imogen poradzi sobie ze swoją byłą asystentką. Jestem pewna, że gdybym była o paręnaście lat starsza ta pozycja bardziej przypadłaby mi do gustu.

Książka bardzo lekka czytana ,,jednym tchem,, . Redaktor naczelna i jej asystentka która sprawia że masz ochotę ją udusić 😁 . Bardzo polecam

Jak dla mnie pozytywne czytadło.

To jest zdecydowanie książka, którą przekażę mamie. Czytając niezdarność Imogen w sieci, widziałam właśnie ją i na pewno jej się spodoba tak samo jak mi. Lekka, przyjemna, ale poruszająca całkiem niezłe tematy, nie tylko problemy, z jakimi stykają się osoby niewychowane na instagramach i innych social mediach.

Czyta się to bardzo dobrze. Autorki nie nudzą czytelnika. Fani lekkich powieści będą zadowoleni. Polecam także innym lubiącym tego typu dzieła lub tym, którzy chcą je poznać.

Przewidywalna historia, ale lekko się czyta :)

Przezabawna, błyskotliwie napisana opowieść o prawdziwych kreatorach stylu i ich kiepskich naśladowcach. Pozwala zajrzeć za kulisy stale zmieniającego się świata mody, i spojrzeć na niego z przymrużeniem oka.

‘Diabeł ubiera się u Prady’ to prawdziwy filmowy klasyk. Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy go nie oglądali z zasady. Bo nie lubią mainstreamu. Gdzie tu...

Męka jak dla mnie

Podobała mi się, jednak coś nie do końca zaskoczyło.
Sam pomysł historia bohaterowie bardzo zgrane, wszystko pasuje kreacja bardzo udane. Momentami bez pamięci zatracałam się w lekturze przenosząc się do świata mody - co dobrze świadczy o książce. Jednak sama nie wiem czy to format mi nie odpowiadał (nie do końca był poręczny)czy może czcionka nie taka trudno powiedzieć co...

Instagram, Facebook, Twitter, Postable, Pinterest, Buzz i wiele, wiele innych. Czyli przepis na podbój XXI wieku w wydaniu Internetowym.
Po sześciomiesięcznym urlopie chorobowym spędzonym na rekonwalescencji po operacji na raka piersi, Imogen Tate wraca do pracy w siedzibie magazynu Glossy. Nikt nie podejrzewał, a już na pewno nie główna bohaterka, że wystarczy 180 dni,...

• 2019
  • 2018