Takie tam

Insignis
2016-11-23
2016-11-23
YouTube JDabrowsky

no jak najatrakcyjniejsza. wychodziłoby że się zgadza. najbardziej mi się podobało jak po wzięciu tego cacuszka w dłonie przewracałam kartki a tam wszędzie słodziak.

chyba nie ma takiej do końca odpowiedniej oceny w podarowanej mi na tej stronie skali.

być może musiałabym napomknąć że bycie jutuberem to nie do końca był cel mojej lektury. i że nie widziałam raczej ani jednego czegokolwiek autora.
i że jestem od niego prawie rok starsza.

no bycie grzecznym najwidoczniej ma cenowe zalety.

tak ogólnie to w sumie takie zazdro bo niby z jakiej paki ja nie mam trzech sióstr?

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2020/04/jan-dabrowski-takie-tam.html

Książkę czytałam wtedy kiedy byłam "firanką". Bardzo mi się podobała, z resztą Janek był moim idolem. Czasami z sentymentu do niej wracam.

To bardzo ciekawa książka, szczególnie dla fanów i widzów Janka.

Bardzo lubię Jasia, może nie koniecznie za to co tworzy w internecie (czyli granie w gry),ale uwielbiam jego osobowość, charakter i poczucie humoru. Książka jest na prawdę bardzo ciekawa, szybko się ją i czyta i jest na prawdę przyjemna. Polecam wszystkim, którzy, znają Janka lecz chcą go poznać bliżej...

To bardzo ciekawa książka, szczególnie dla fanów i widzów Janka.

Po książkę tą sięgnęłam bardziej z ciekawości kim jest ten chłopak niż żeby była jego fankom. Grafika oraz treść są bardzo kreatywne oraz pozytywne. To swego rodzaju biografia, wywiad oraz praktyczny poradnik. Widać tutaj pasję oraz radość płynącą z tego co ten chłopak robi w życiu. Polecam serdecznie fanom tej postaci oraz młodzieży, która szuka inspiracji lub pomysłów na własną pasję. Prosty język, ciekawe zajawki oraz miła treść są naprawdę przystępne oraz wciągające. Miło się czytało nawet jeżeli ten świat gier oraz youtuberów to nie moja bajka.

Nie będę ukrywać, nie jestem wielką fanką Jasia. Ale bardzo lubię jego osobowość internetową, a także twórczość. Podziwiam go za to co osiągnął w tak młodym wieku, a przy tym nie dał się ponieść fali popularności. I choć znamy tylko jego internetową stronę charakteru, którą prezentuje w filmikach, to wnioskować można iż przez te lata niewiele zmieniło się jego podejście do widzów i kanału. I w momencie, kiedy pojawiła się jego książka, byłam ogromnie zainteresowana tym, co chłopak mógł tu przedstawić.

W zasadzie cała treść książki jest bardzo przystępna zarówno dla młodszych jak i starszych czytelników. Język jest prosty, a styl, jaki został tu użyty ogromnie przypomina mi styl Jasia, to jak wypowiada słowa, czy buduje zdania. Dzięki temu, miałam wrażenie, że wszystkie historie , opowiada mi on osobiście. Wielki plus za takie zachowanie realizmu.

Przechodząc teraz do samej treści, muszę przyznać, że książka jest dość ciekawa. Zawiera dotąd nieznane fakty, czy tez znane, ale rozbudowane, a przede wszystkim ciekawie opisane. Nieraz uśmiałam się czytając o młodym Jaśku i jego "genialnych" pomysłach. Ale ważnym elementem jest to, iż twórca książką zwraca uwagę na tę wesołą i błoga część swojego życia, ale także supia się na tych bardziej poważnych kwestiach. Pokazuje młodym, jak istotne jest pomaganie rodzicom, nauka czy też przyjaźń i relacje z rodzeństwem. A tym co już bardzo mnie ujęło, było to, iż Janek bardzo lubi czytać książki. Wcześniej albo mi to umknęło, albo nie było przedstawione.

Przeszkadzało mi jednak to, iż niektóre kwestie były za bardzo opisywane, kilka razy autor zwyczajnie "lał wodę" i usilnie wydłużał treść książki. Nie było to nagminne, ale kilka razy wyraźnie mi przeszkadzało. Jednak jest tu kilka stron które z z pewnością spodobają się młodszym czytelnikom. Jest tu kilka list i rankingów utworzonych przez Jasia, a obok miejsce, w którym czytelnik może utworzyć własne i porównać swoje upodobania.

W książce jest też ogromna liczba zdjęć i grafik dobrej jakości. I choć wydawałoby się, że będą one przyćmiewać samą treść. Tak jednak nie było. o dziwo. Całość idealnie wyważona, a przy tym ciesząca oko, idealnie komponowała się ze stylem autora.

Podsumowując, książka jest z pewnością odpowiednia dla wszystkich wielbicieli JDabrawsky'ego. Ciekawe fakty z życia, masa humoru i ciekawe zdjęcia. To świetne połączenie, dzięki któremu czytelnicy spęczą miłe chwile przy czytaniu.

W tej książce można się dowiedzieć bardzo dużo rzeczy o Jasiu. Książka super, polecam!!!

Tytuł: "Takie tam".
Autor: Jan Dąbrowski
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Insignis

"Moda" na bycie sławnym chyba nigdy nie przeminie. Coraz więcej osób zakłada swoje kanały na Youtubie, nagrywa filmiki i to nie tylko - makijażowe, DIY, (BTW bardzo pomocne często-gęsto),ale też i zupełnie przypadkowe... Co ktoś robił dziś rano, gdzie jadł, gdzie poszedł z psem...
Jaki jest tego cel? Hmm, pewnie różny - ważne, że my możemy (o ile mamy chęć i potrzebę) rozerwać się przy takich mini-filmikach.

O Janku Dąbrowskim przyznam się szczerze - nie słyszałam ☺ Ale zainteresowała mnie fajnie wydana książka w której są nam przybliżone nie tylko kulisy jego prywatności, ale także dużo zdjęć, porad.. Jeśli ktoś jest ciekawy kanału Janka to odsyłam do strony: KLIK.

Co jest jeszcze w książce? Historyjki ze spotkań z fanami, przepisy, a także porady sercowe ;-D czy to jak radzić sobie z nieśmiałością...

Wydawnictwo postarało się i wyszła z tego ciekawie i ładnie wydana książka, jednak chyba już jestem "za stara" na zostanie rozchichotaną fanką ;-D Niemniej jednak - książka na bank spodoba się fanom Janka i będą oni zachwyceni możliwością przybliżenia sobie, jeszcze bardziej "świata" ich idola.

Uważam, że książki są zawsze trafionym prezentem, o ile znamy gust obdarowywanej osoby. Jeśli więc jesteście jego fanami - to polecam, nie będziecie zawiedzeni. Kolejnym plusem jest oczywiście darmowa aplikacja - gdzie można zdobyć dostęp do wielu materiałów i zabaw. Kto zna? a może pozna? :)

Opinia opublikowana na moim blogu: http://wiedzminka-ciri.blogspot.com/2016/12/takie-tam-jdabrowsky.html

Tytuł: "Takie tam".
Autor: Jan Dąbrowski
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Insignis

Jaki jest...

Uważam, że książka Jasia jest naprawdę urocza - opowiada o jego życiu, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jak wyglądało zanim zaczął swoją youtubową karierę. Wyjątkowe w tej ksiażce jest również to, że dołączona jest do niej darmowa apka, dzięki której po zeskanowaniu poszczególnych stron mamy dostęp do nigdzie nieopublikowanych filmów Jasia! Kojarzy mi się to z Książką Bez Sensu, którą również uwielbiam. Polecam tę ksiazkę każdemu fanowi JDąbrowskiego. ;)

• Książki moich dzieci
  • Kiedyś miałam