Harry Potter i Przeklęte Dziecko

Okładka książki Harry Potter i Przeklęte Dziecko J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany
Zwycięzca w plebiscycie 2016
Okładka książki Harry Potter i Przeklęte Dziecko
J.K. RowlingJack Thorne Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (tom 8) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Harry Potter (tom 8)
Harry Potter and the Cursed Child
Media Rodzina
2016-10-22
2016-10-22
2016-07-31
Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
fantastyka j.k.rowling harry potter przeklęte dziecko
Inne

Magia powróciła, a wraz z nią wielka fala Potteryzmu

Trochę nieścisłości. Ogólnie scenariusz ciekawy, szybko się czytało
Ale mnie jakoś nie urzekło bardzo. Nie pasuje mi za bardzo do świata HP

Trochę nieścisłości. Ogólnie scenariusz ciekawy, szybko się czytało
Ale mnie jakoś nie urzekło bardzo. Nie pasuje mi za bardzo do świata HP

Świetna pozycja, historia o przemijaniu, o stracie bliskich, o marzeniach.

Świetna pozycja, historia o przemijaniu, o stracie bliskich, o marzeniach.

Miło po paru latach wrócić do świata Hogwartu.
Zdecydowanie obejrzałabym ekranizacje.
Lekka i przyjemna. Idealna dla fanów Harrego Pottera.

Miło po paru latach wrócić do świata Hogwartu.
Zdecydowanie obejrzałabym ekranizacje.
Lekka i przyjemna. Idealna dla fanów Harrego Pottera.

Szczerze mówiąc jestem zauroczona ta książką , lekka i przyjemna do czytania. Mam nadzieje, że dojdzie do stworzenia filmu :)

Super było wrócić po latach do przygód Harrego :) bardzo dobrze czytało mi się taką formę książki :)

wymagałem dużo, dostałem mało

wymagałem dużo, dostałem mało

Ta książka w porównaniu z resztą serii jest mniej wciągająca, lecz tak samo trzymająca w napięciu.

Ten sposób w jaki ta książka została napisana jest po prostu cudowny... Czytałam to 1000 razy i uważam że jest to najlepsza część Harrego Pottera

Nie ma co się rozwodzić. Nie traktuję tego jako część serii. Są lepsze fanfiction osadzone w świecie Harry'ego Pottera.

Nie poczułem tej książki. Napisana w formie scenariuszu, jakoś mnie nie zachwyciła, choć na początku miałem wielką nadzieję że taka forma się sprawdzi. Standardowa powieść pewnie zapewniłaby przyjemniejszy odbiór. Książka typu, przeczytaj i zapomnij.

• 2017
  • 2016