Osaczona

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Edipresse, HarperCollins kryminał, sensacja, thriller
Presumed Guilty
9788327620095
Edipresse, HarperCollins
osaczona Tess Gerriitsen Miranda Wood morderstwo
Presumed Guilty
kryminał, sensacja, thriller
9788327620095
osaczona Tess Gerriitsen Miranda Wood morderstwo

Czyta się szybko i momentami wciąga, za to 7, ale fabuła na 6. Niektóre wątki mogłyby być bardziej rozwinięte, dopowiedziane. Lekka i przyjemna na jedno popołudnie.

„Osaczona” to z pewnością książka dla osób, które mają chociażby chwilę czasu i mają ochotę na lekki oraz przyjemny kryminał.
Powieść zadebiutowała w 1993 roku i jest jedną z pierwszych powieści autorki. „Osaczona” łączy w sobie sensacyjno – kryminalną akcję powiązaną z romansem, czyli mówiąc krótko jest romansem kryminalnym. Tess Gerritsen przyznaje, że zafascynowała się...

122/52/2020

Jeśli to kryminał, to raczej z tych lekkich. Większą wagę przywiązuje się w nim do wątku miłosnego niż kryminalnego. I chociaż ten drugi nie jest jakoś specjalnie zawiły, to całość jest spójna i łatwa w odbiorze - zapewne zasługa "dobrego pióra" autorki.

Pierwsze spotkanie z tą autorką, mnie nie zawiodło. Osaczona - trochę romans i trochę kryminał. Miranda Wood usłyszała zarzut morderstwa, ponieważ w jej sypialni znaloziono ciało byłego kochanka Richarda. Obok zwłok leżał nóż kuchenny i wszystko wskazywalo na nią, ze jest winna. Miranda musi udowodnić swoją niewinność choć jest to bardzo trudne. Książka napisana jest w...

Rewelacja.

Lekka, przyjemna lektura na jeden wieczór. Czyta się bardzo dobrze i szybko, ale sama "intryga" bardzo typowa. Mnie w każdym razie nie zaskoczyła.

Przeczytałam ja jednym tchem. Wartka akcja, ciekawe zwroty akcji, interesująca kreacja bohaterów, bardzo przystępny język a do tego wspaniała fabuła. Wspaniała wakacyjna lektura, lekka, ale bardzo ale to bardzo wciągająca i intrygująca. bardzo przypadła mi do gustu. Po raz kolejny Tess Gerritsen udowodniła mi, że jej kunszt nie ma sobie równych. Polecam!!!

Dobrze napisana opowieść o wykluczeniu, zazdrości, zbrodni i miłości. Polecam

Ta książka to przykład wczesnych kryminałów autorki , które jeszcze wydawała pod szyldem Harlquina i trzeba o tym pamiętać . Obydwa wątki sensacyjny i obyczajowy poprowadzone są znakomicie , może trochę naiwnie , ale dostarczają dobrej rozrywki i trzymają czytelnika w napięciu .
Polecam , chociaż jeszcze raz uprzedzam , że to kryminał w wersji soft i nie należy nastawiać...

Dyskusje

2 970