Śmiertelne napięcie

Alex Kava Wydawnictwo: Cykl: Maggie O'Dell (tom 9) Seria: Z zimną krwią kryminał, sensacja, thriller
Hotwire
2016-05-25
9788327620316
Z zimną krwią
alex kava maggie o'dell

Seria z agentka O'Dell zaczyna już nudzić. Ciągle wpada w tarapaty i zawsze cudem udaje się jej wyjść cało.

Pierwsze zetknięcie z Alex - strzał w samą dziesiątkę.

Książka „Śmiertelne napięcie” całkowicie przypadkowo wpadła mi w ręce i mogę z czystym sumieniem napisać, ze takie przypadki to ja po prostu uwielbiam.. Skończyłam ją od A do Z w ciągu 2 dni i to nie z faktu, ze posiada tylko ponad 300 stron ale naprawdę potrafi wmurować czytelnika w fotel.

Wzięłam 9 powieść z cyklu...

Książkę czyta się dobrze chociaż nie widać połącznia między dwoma wątkami. Nie do końca wyjaśnione zależności. Pozostaje sporo pytań bez odpowiezi co skłania czytelika do zastanowienia się co autorka chciała nam przekazać.

Książkę z pewnością przyjemnie się czytało, ale jeśli chodzi o całą twórczość Alex Kavy to wypadła z nich najsłabiej. Dwa niezależne wątki, które na koniec się nawet nie splatają i totalny rozgardiasz w faktach, tak jakby autorka celowo na szybko chciała zakończyć książkę zapominając wyjaśnić pewne wydarzenia. Niestety, ale moim zdaniem taka fabuła wymaga przynajmniej 500...

Pomysł do tej części super, książka trzyma w rozwiklaniu zagadki do konca.

Trafiła w moje ręce niedługo po tym jak przeczytałam pierwszą część perypetii Maggie O`Dell. Niestety zabrakło mi tego czegoś co znalazłam w pierwszym tomie. Akcja złożona z dwóch historii, na pozór nie połączonych ze sobą, a jednak powiązanych. Niestety w mało spektakularny sposób. Czytając, odnosiłam wrażenie, że wszystko jest trochę na siłę.
Ale moja sympatia do głównej...

Alex Kava pod napięciem , to tytuł , który powinien znać czytelnik interesujący się powieściami, trzymającymi w tzw napięciu, ,,ponieważ ono zwrasta z każdą przeczytaną kartką

89/2018

Fanom thrillerów i kryminałów z czystym sumieniem polecam.
Czyta się błyskawicznie.
Jest to moja pierwsza książka tej autorki i sądzę, że nie ostatnia.
Całkiem niezła, wciągająca fabuła.

Według mnie jedna z najgorszych z serii, nawet końcówka mało porywająca. Czyta się dobrze i bardzo szybko, bo to krótka książeczka, ale czegoś jej brakuje.

Dyskusje

2 395