Burn Bright

Okładka książki Burn Bright
Patricia Briggs Wydawnictwo: Orbit Cykl: Alfa i Omega (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2018-03-06
angielski

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ta część jest nieco inna od poprzednich - tu akcja w całości toczy się w Aspen Creek. Na początku trochę mi to przeszkadzało, bo autorka przyzwyczaiła mnie do pewnego schematu, ale z czasem pomysł mi się spodobał.

W tym tomie poznajemy lepiej wilkołaki ze stada Marroka oraz dowiadujemy się, że w Aspen Creek żyje jeszcze jedna grupa (a może podgrupa) wilkołaków, która jest jeszcze bardziej kłopotliwa niż członkowie głównego stada. Ta "dzika" część stada zostaje zaatakowana i to akurat wtedy, gdy w mieście nie ma Brana. Cała odpowiedzialność spada na barki Charlsa i jego partnerki. Muszą dowiedzieć się kto jest zdrajcą i czego wrogowie szukają wśród "dzikich" wilków.

Chociaż z początku akcja zdaje się powoli rozwijać, to jednak z czasem nabiera tempa i naprawdę wciąga. Na pewno warto przeczytać ten tom. Fani autorki nie powinni się rozczarować. Polecam.

Dodaj cytat z książki Burn Bright