Dziewczyna z pociągu

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2015
Paula Hawkins kryminał, sensacja, thriller 328 str.
The Girl on the Train
Jan Kraśko
Świat Książki
kryminał, sensacja, thriller
alkoholizm tajemnice pociąg Jan Kraśko suspens literatura brytyjska literatura angielska

The Girl on the Train

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Na właściwych torach

158 Link do recenzji

Opinie [3 940]

Dobra książka. Film również mi się podobał.

Po książkę sięgnęłam przypadkiem. Zdaje się, że do jednej z kupowanych powieści wsadzono zakładkę reklamującą "Dziewczynę z pociągu".
Z początku spodobał mi się sposób narracji, opowiadany z punktu widzenia uczestnika wydarzeń. Świadczy to o umiejętnościach pisarki, która świetnie tworzy postaci. Natomiast sama historia i to jak wydarzenia przeplatają się pomiędzy...

Ot, czytadło, nic szczególnego.

Swietna ksiazka, niespodziewane zakonczenie

Ta książka mnie zawiodła ! Myślałam ze to będzie typ książki na jeden wieczór , ale się pomyliłam ...
Nawet nie dokończyłam jej czytać bo mnie bardzo zanudziła ! To samo było z filmem.

Taki kryminał na jeden raz. nic, do czego chciałabym wrócić. Do poczytania w weekend.

Dla mnie strasznie męcząca, długo się rozwijała. Fabuła nie specjalnie mnie zaciekawiła. Nie doczytałam do końca.

Nie urzekła mnie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dałam radę "dociągnąć" do połowy i poddałam się :( rzadko mi się zdarza rezygnować ale stwierdziłam, że życie jest zbyt krótkie, a książek zbyt wiele, żeby je marnować na coś co mnie totalnie nie porwało i strasznie znudziło. Może miałam zbyt duże oczekiwania? bardzo możliwe. Póki co nie jestem w stanie sięgnąć po kolejną książkę autorki.

"Nie pisze o książce, chociaż może trochę"
Nie umiem zrecenzować tej książki. Wybaczcie. Jednak zastanawiam się dlaczego czytelnicy darzą nienawiścią główną bohaterkę(albo jedną z głównych), czyli Rachel. Wydaje mi się, że takim głównym powodem jest to, że Rachel jest alkoholiczką. A wiecie co to oznacza ? Że jest chora. Bo alkoholizm to choroba. Teraz pojawia się pytanie,...

Dyskusje

38 175