Badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii. Wydanie 2

Okładka książki Badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii. Wydanie 2
Celina BukowskaMaria Kniażewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
2016-01-01
2016-01-01
9788320050844

Bardzo przydatna, przyjemnie napisana książka - wszystko co istotne jest w niej zawarte. Jest kilka błędów przy szmerach. Warto przy okazji nauki o badaniu neurologicznym czy o odruchach kierować się jakimiś tutorialami z youtube.

• Medyczne

Dodaj cytat z książki Badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii. Wydanie 2