Czasami warto umrzeć

Okładka książki Czasami warto umrzeć
Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 15) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Jack Reacher (tom 15)
Worth dying for
Albatros
2016-08-23
2016-08-23
Lech Żołędziowski
jack reacher lee child sensacja ponad prawem

więcej Więcej

Super się czyta - akcja bardzo wartka.

Samotny włóczęga w walce z zdeprawowana rodziną gdzieś na końcu świata... Jack Reacher bohater bezwzględny, ale z zasadami , okrutny , ale po stronie słabszych i pokrzywdzonych . Poziom powieści niezmiennie wysoki , a bohater wciąż świeży i wciąż zachęcający do sięgnięcia po kolejne tomy

Tylko dla zabicia czasu.Początek jak zazwyczaj u Childa bardzo dobry w środku lanie wody a koniec jak dla mnie rozczarowujący.

Bardzo fajnie się czyta, świetnie wprowadza w fabułę, choć trochę zwalnia w centrum. Jak ktoś lubi sensację/thrillery, na pewno się nie zawiedzie. Czasami męczy wszechwiedza głównego bohatera, dlatego polecam dawkować sobie Lee Childa, aby się nie znudził.

"Odczucia różnią się od faktów."

Po książki serii o Jacku Reacherze sięgam z przyjemnością, dokładnie wiem, czego się spodziewać, jakie emocje wywołają, jaki kierunek obierze fabuła, jak obronną ręką wyjdzie z wszystkiego główny bohater. Zaskakuje jedynie przebieg zdarzeń i koloryt miejsc, w których toczy się akcja. Z tych propozycji czytelniczych nie wynoszę wiedzy i...

Podróżujący samotnie, były żołnierz armii amerykańskiej. Świetnie wyszkolony, przewidujący i niebezpiecznie inteligentny. Sam wymierza sprawiedliwość i nie ma litości dla przestępców. Książkę świetnie się czyta, a opisy są tak szczegółowe, że w zasadzie już wiem jak boli złamany nos 😉

Po raz pierwszy zetknąłem się z tym autorem i bohaterem. Książka bardzo mi się podobała, sięgnę po następne. Polecam.

Konkretna książka, taka jak lubię. Bardzo przyjemnie mi się ją czytało, nie męczyłam się jak przy niektórych. Do samego końca nie byłam pewna jak potoczy się sytuacja, także wielki plus. Naprawdę polecam.

Kolejny przygoda żandarma wojskowego. Tytuł idealnie obrazuje treść książki. Bardzo podoba mi się motyw małych miasteczek bądź odległych wiosek, które wykorzystuje Lee Child. Tak było w tej powieści. Takie historie mają zupełnie inny klimat od tych prowadzonych w wielkich miastach, chyba bardziej do mnie przemawiają. Świetny pomysł na fabułę, standardowo Reacher przeciwko...

Nie będę się rozpisywać. Uwielbiam książki Lee Childa z Reacherem w roli głównej. Obejrzałam też jakiś film, ale Tom Cruise pasuje mi do głónego bohatera jak pięść do oka. Z opisu autora Jack Reacher to kawał faceta, a Tom Cruise to taki gryzipiórek. Gdyby Cruise utrzymał swoją wagę i posturę z film Top Gun, to może w jakimś stopniu wpasowałby się w postać Reachera, mimo że...

1 830
  • Lee Child
  • Jack Reacher
  • 2013
  • Audiobook
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Czasami warto umrzeć