Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz

Okładka książki Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz Brian Tracy
Brian Tracy Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Helion
2016-01-01
2016-01-01

Okładka książki Każdemu sprzedasz wszystko co zechcesz Stanley H. Brown, Joe Girard
Każdemu sprzed... Stanley H. Brown, J...
Okładka książki Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał Christina Tracy Stein, Brian Tracy
Uwierz w siebi... Christina Tracy Ste...
Okładka książki Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym Christina Tracy Stein, Brian Tracy
Pocałuj tę żab... Christina Tracy Ste...

Brian Tracy jak zwykle w kwestii doradzania nie zawodzi. I chociaż większość rzeczy, o których pisze to oczywista oczywistość, to warto mieć te wszystkie rady dotyczące planowania celów zebrane w jednym miejscu. Dla miłośników coachingu pozycja jak znalazł.

Nie, nie i jeszcze raz Nie! Jak w kolejnym CUDOWNYM Amerykanskim podręczniku przesyt treści! Już po kilku stronach książka zaczyna strasznie męczyć! Miałem wrażenie przesytu treścią i jakby miałby mi się mózg rozlać. Czytając już któraś książkę tego autora mogę powiedzieć że w każdej książce Autor strasznie rozdrabnia treść która chce przekazać aby tylko coś było napisane! I tak właśnie zarabiają na poradnikach! Meritum książki można strescic do 10 kartek albo i mniej! Chociaż pewnych rzeczy też się dowiedziałem ale i tak nie polecam!

Tracy to klasa sama w sobie. Są to prawie jedyne książki, które na mnie działają. Jak wyznaczać plany? Dlaczego warto je zapisywać? Wytrwałość, czy odwaga? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz tutaj, jak i ćwiczenia do wykonania.

Ciężko idzie ...

Ciężko idzie ...

Bardzo ciekawa książka, Brian(którego styl pisania bardzo lubię) w swoim stylu przedstawia nam metodę wyznaczania celów. Jak dla mnie jego książka jest znacznie lepsza od książki Ziglara pt. 'Urodzony Zwyciezca' gdyż znacznie mniej w niej lania wody i jest w niej więcej informacji o sposobach realizacji celów.

• Rozwój osobisty
  • Rozwój
  • Poradniki
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz