Każdemu sprzedasz wszystko co zechcesz

Stanley H. BrownJoe Girard Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
StudioEMKA
poradniki

Pozycja raczej dla początkujących sprzedawców, nie mniej jednak zawodowiec na pewno też tutaj coś dla siebie znajdzie- choćby motywację :)

Jest to chyba jedyna książka, napisana przez sprzedawcę samochodów, który w swym zawodzie osiągnął mistrzostwo. Na jednym ze szkoleń wspomniano o nim i dlatego sięgnąłem po tą książkę. Joe Girard podaje wiele uniwersalnych rad, które po dziś dzień są aktualne, choć niektóre niestety się już zdezaktualizowały przez te blisko pół wieku od zakończenia przez niego praktykowania...

To jedna z najlepszych książek o sprzedaży. Jeżeli ktoś pracuje w handlu powinien ją przeczytać. Książka opisuje różne techniki sprzedaży. Dużo zagrywek handlowych nie nadaje się w polskiej rzeczywistości ale pozostałe już tak.

Najlepsza, najpraktyczniejsza, najprostsza, najbardziej zrozumiała i wszystko co na plus "naj" na temat sprzedaży. Bez kombinacji, opisu technik, zabawy w obiekcje itd.

Każdemu sprzedasz wszystko co zechcesz to jedna z najlepszych książek o sprzedaży jakie przeczytałem!
Autor - Joe Girard - najlepszy sprzedawca na świecie- zdradza wszystkie swoje sekrety, które zaprowadziły go do ww tytułu.
Jego narzędzia są bezpośrednie, proste i nadal aktualne.
Książka napisana jest prostym, lekkim językiem. Zawiera konkrety i inspirujące...

Bardzo fajna książka dla tych, co chcą nauczyć się sprzedawać. Autor podaje jak na tacy to, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces w sprzedaży bezpośredniej. Oczywiście nie jest to jakaś tam teoria tylko praktyczne sposoby na zwiększenie sprzedaży poparte własnym doświadczeniem.
Uważam, że warto przeczytać tę książkę, jeśli chcesz zająć się skuteczną sprzedażą.

Trochę więcej...

Niezła pozycja, właściwie jedna z niewielu amerykańskich książek o sprzedaży, marketingu etc., która faktycznie mi się spodobała, pewnie wynika to z faktu, że napisał ją Włoch ...
Dlaczego dobra, co bardzo rzadko się zdarza nie zawiera reklam innych "osiągnięć" autora, ale za to kilka cennych uwag, które można zastosować w pracy z Klientem (tak wewnętrznym jak i...

Świetna książka dla tych którzy chcą nauczyć się sprzedaży bezpośredniej od eksperta z branży, otwiera głowę na kilka spraw dotyczących handlu, polecam

Bardzo dobra.

Raczej nic nowego się nie dowiedziałam , kolejny z tysięcy poradników do których się nie wraca.

• Biznes
  • Sprzedaż