rozwińzwiń

Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga

Okładka książki Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga Michał Szafrański
Michał Szafrański Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Relacja poradniki
poradniki
Grupa Wydawnicza Relacja
2018-05-16
2018-05-16
blog własna firma porzucenie etatu

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Po prostu kupuj. Sprawdzone sposoby oszczędzania i budowania majątku. Adaptacja to polskich realiów Nick Maggiulli, Michał Szafrański
Ocena 8,0
Po prostu kupu... Nick Maggiulli, Mic...

Mogą Cię zainteresować

Niezła książka o tym jak zarobić na blogu lub innej działalności pasjonackiej. Dużo o zwiększaniu ruchu, sprzedaży i monetyzacji tego co lubi się robić. Polecam hobbystom.

Świetna książka, którą się po prostu chłonie. Szczególnie jeśli jest się fanem Michała Szafrańskiego. Polecam!

Z przykrością stwierdzam, że dzałalność Michala ogranicza się juz wyłącznie do naciagania na kursy, swoje i nie tylko. Książka zalatuje tania autobiografia która mozna streścić mowiąc „pracyj ciężko a moze ci sie uda”. Długo sie wzbranalem przed zakupem tych ksiazek i ostatecznie kupilem je w pakiecie 3w1 za czesc ceny a wciaz zaluje ze wydalem kase :0

Daje 4 za jakosc wydania, poczatki bloga Michal, ktore do dzis cenie i za to ilu osobom niewatpliwie pomogl. Ocena najwyrazniej nie ma zwiazku z ta alurat ksiazka xD

Daje 4 za jakosc...

Zasugerowałam się gdzieś na forum opinią jakiegoś czytelnika, że to świetna książka dla każdego kto wchodzi w świat biznesu. Rozczarowałam się już po przeczytaniu 1/3 książki. Zrozumiałam że tytuł książki zwiódł mnie, bo jest to książka z naciskiem dla tych którzy chcą założyć bloga i na nim zarabiać. Swoją drogą niezły chwyt marketingowy. Niestety z tej książki nic nie wyniosłam z racji tego, że zajmuję się inną profesją więc po tej przeczytanej 1/3 stwierdziłam że męczy mnie coraz bardziej, niczego dla mnie tu nie ma i nie zamierzam jej dalej czytać bo ta pozycja jest dla blogerów. Autor opowiada jak to wszystko się zaczęło, taka trochę autobiografia, po czym przechwala się przez cały czas ile to zarobił. Statystyki, liczby, przechwalanki. I co mi po tym? Przelukrowana w amerykańskim stylu coachingowa banalna papka.

Była to jedna z kilku inspiracji do rzucenia etatu!

Była to jedna z kilku inspiracji do rzucenia etatu!

Nudy niesamowite, żałuję czasu na przesłuchanie audiobooka. Dalsza aktywność Szafrańskiego (sprzedawanie drogich szkoleń z rzeczy oczywistych) zdaje się zaprzeczać dotychczasowej misji.

Jak oszczędzać pieniądze i blog Michała pokazują, że można realizować swoje plany, tylko trzeba odpowiedzieć sobie na parę pytań... i dążyć do celu, bo zazwyczaj nie jest to sprint a dobrze przygotowany start na maratonie.
Dzięki tej książce dowiedziałem się więcej jak Michał zaczynał z blogowaniem i jak doszedł do wolności finansowej i pokazuje, że dobro wraca.

Rewelka!

Rewelka!

Czyta się szybko. Na plus obszerna ilość materiałów typu statystyka, wyliczenia, analizy itd. Całkiem spoko dla osób, które są zainteresowane tworzeniem treści do internetu. Polecam!

Fajna, lekka książka z drugiej strony momentami mało zaskakująca i historii latwo się domyślić. Finansowy ninja tego autora jest ciekawszy i więcej może zmienić w życiu, jednak ta książka jest bardziej osobista. Po kilku rozdziałach, schemat opowiadania troszkę się powtarza. Mimo wszystko 7/10 - bo może zmotywować do działania

• 2018
  • 2019
  • Biznes
  • Chcę w prezencie
  • Audiobooki

Michał Szafrański Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga Zobacz więcej