Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga

Grupa Wydawnicza Relacja
blog blogowanie finanse
poradniki
blog blogowanie finanse

Książka bardzo dobra, napisana przystępnym językiem, autor uczciwie podchodzi do tematu i przedstawia swoje poszczególne kroki, które zaprowadziły go do sukcesu. Nie udaje kogoś, kim nie jest, otwarcie mówi, w jakiej był sytuacji oraz jakie miał ambicje.

Na minus zaliczam złożenie książki - duży format, duży druk, szerokie marginesy, niektóre stwierdzenia powiększone...

Świetna, zawiera dużo praktycznych porad

Bardzo dobra i rzetelna książka, jak zresztą wszystko co autor sobą reprezentuje. Tytuł jest nieprzypadkowy. Sam niejednokrotnie korzystałem z rekomendacji autora odnośnie różnych produktów - szkoleniowych, czy finansowych i osobiście mam do niego naprawdę bardzo duże zaufanie. Na tyle duże, że jeśli coś poleca - to potrafiłbym iść w to w ciemno. Ta książka traktuje o tym...

Twórczość blogową, podcastową i książkową Michała Szafrańskiego cenię przede wszystkim przez wzgląd na autentyczność autora i fakt, że faktycznie wydaje się, że jego celem jest dostarczanie odbiorcom wartościowych treści. Sama dzięki jego poradom nauczyłam się oszczędzać jeszcze lepiej (choćby maksymalizując pracę kaloryferów czy lodówki, czy baczniejsze obserwowanie, gdzie...

Zdecydowanie każdy kto na poważnie myśli o prowadzeniu internetowego biznesu powinien tę książkę przeczytać. I to wielokrotnie ;)

Dwa razy przeczytałem książkę i chcę przeczytać ją jeszcze kolejny raz. Dla osób, które chcą stworzyć własną markę- uczciwość i pracowitość przynoszą efekty.

Bardzo dobra książka, pokazuje jak dużo można, zbudować na transparentności i szczerości. Parafrazując tytuł książki: zaufanie to coś to naprawdę może stać się walutą przyszłości. Można na nim zbudować własną markę. Polecam książkę, szczególnie tym, którzy nie są do niej przekonani.

Dla ciekawych jak autor osiągnął swój sukces - napisana szczerze i bez zadęcia. Świetna też dla osób, które mają już pomysł na swój sukces w internecie.

Dobra książka, o motywacji i determinacji w dążeniu do celu.
Michał Szafrański pokazuje, że systematyczność i jakość przekłada się w końcu na wyniki.

Mimo, że nie znam publikacji autora (dobra, o Finansowym Ninja słyszałam wiele, ale nigdy nie sięgnęłam po tę lekturę) to była naprawdę ciekawa lektura. Michał Szafrański opisuje swoją drogę założenia, prowadzenia oraz zarabiania na blogu. I przede wszystkim dla mnie świetna książka jak osiągnąć sukces pracowitością i wytrwałością.

Choć dużym jej minusem są gabaryty (za...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • Audiobooki
  • Biznes
  • 2020

Michał Szafrański Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga Zobacz więcej