Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga

Grupa Wydawnicza Relacja
blog blogowanie finanse
poradniki
blog blogowanie finanse

Konkretne studium co zadziałało a co nie u autora bloga. Dużo konkretów na temat współpracy z partnerami. Fajnie się dowiedzieć jak to wyglądało na zapleczu bloga, którego się czyta. Pojawiają się też tematy konferencji i występów na nich.
Miejscami część opisów bym skrócił ale to jakieś drobne i mniej istotne informacjie.

SZOK dowiedz się, co sprawiło, że odebrał żelazko zamiast tel.
(Jeśli to czytasz, to jakimś cudem klik bajty naprawdę działają).

Ta książka mnie zawiodła!!!

Popełniłem błąd, sięgając po tą książkę. Mimo że sięgnąłem po nią po przeczytaniu książki „Finansowy Ninja". Którą, kiedy czytałem, czułem, że jest napisany dokładnie pode mnie. To jednak kiedy czytasz poradniki...

Wartościowa książka dla każdego zainteresowanego szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości, może okazać się szczególnie pomocna dla początkującego blogera

Śledzę Twórczość Michała już od dłuższego czasu, głównie na blogu i słuchając podcastu Więcej niż oszczędzanie pieniędzy. Książka jest fajnym uzupełnieniem treści z podcastu, pokazującym cały timeline autora po rzuceniu etatu. Nie będę się rozpisywał nad treścią, można ją podsumować jako historię sukcesu, dającą pozytywną energię. Michał pokazuje, że warto wierzyć w siebie...

Można powiedzieć, że przez przypadek natrafiłem na te książkę. Nie znałem postaci Michała Szafrańskiego wcześniej - widziałem jedynie nagranie z jego wystąpienia na jednej z polskich konferencji. Spodobała mi się jego energia i zaciekawiony jego osobą zakupiłem egzemplarz.

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie, widać doświadczenie dziennikarskie autora miało na to...

Dokładnie takiej książki szukałem! W bardzo konkretny o szczegółowy sposób została opisana droga, podejmowane decyzje i wszystkie elementy, które doprowadziły do powstania popularnej marki osobistej! Polecam wszystkim blogerom, vlogerom i osobom tworzącym treści

Bardzo gorąco polecam tą książkę - chociaż można z niej wyciągnąć nieco porad na temat własnej działalności typu blogi, podcasty, własna strona internetowa i tym podobne, to jednak w zdecydowanej większości jest to książka autobiograficzna, przedstawiająca kulisy działań Michała Szafrańskiego oraz całą masę emocji i przemyśleń za nimi idących.

Z racji tego, że jestem już...

Zobacz więcej na: https://elzbietarogalska.blogspot.com/2020/03/ksiazka-zaufanie-czyli-waluta.html

Konsekwencją etatu jest wyznaczona ilość godzin, wyznaczone miejsce pracy oraz wyznaczone zadania do zrobienia. Dodatkowo etat generuje określoną pensję, niezależnie od tego jak bardzo produktywny jest pracownik. Michał Szafrański w książce o zaufaniu, dzięki któremu udało mu...

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2020/02/micha-szafranski-zaufanie-czyli-waluta.html

Niezwykle inspirująca i dająca kopa do działania pozycja! Przeczytałam tę książkę, nie myśląc o niej jako o poradniku, a jak o historii osoby, która determinacją, pracowitością i zapałem osiągnęła wielki sukces.
Wysłuchałam książki na Audiotece i koniecznie muszę zakupić egzemplarz papierowy, bo wiem, że będę do tej pozycji wracać w chwilach zwątpienia 😊

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Audiobooki
  • Chcę w prezencie
  • Poradniki

Michał Szafrański Zaufanie, czyli waluta przyszłości. M...