Światło w mroku

Novae Res
romans paranormal fantasy romans paranormalny polska
fantastyka, fantasy, science fiction
romans paranormal fantasy romans paranormalny polska

Początkowo nie mogłam ruszyć.zanim robiłam do końca przeczytałam chyba ze 3 inne.ale się udało.po połowie to już było z górki.

Polecam, książkę fajnie i przyjemnie mi się czytało.

Lekka , przyjemna, romantyczna. Ciekawe główne postacie.
Wciągnęła mnie od pierwszej strony. Chętnie przeczytam kontynuacje, jeśli się pojawi.

Zaczynało się fajnie, ale z ledwością dobrnęłam do końca. Bohaterowie bez charakteru. Ciągnie się niemiłosiernie.
Podpisuje się całym sercem i obiema rękami pod opinię kaktusowaona71

Nieźle się czytało, choć mam wrażenie, że historia nie została dokończona; niewątpliwie można było ja lepiej dopracować.

Miałam tylko wystawić ocenę i nie rzec ni słowa, ale nie zdzierżyłam.
Sezon gniotów przeczytanych w roku 2019 uważam zatem za oficjalnie otwarty.
Napaliłam się na „ Światło w mroku" jak szczerbaty na suchary.
Widziałam fajny tytuł, zachęcającą okładkę , blurba zapowiadającego gorącą historię fantasy/paranormal i wysokie oceny na LC. No to co mogłam sobie pomyśleć ?
To...

''Ona, która nie zdaje sobie sprawy, że należy do Lamandi '' ''On jako jedyny mężczyzna, który może zapewnić jej bezpieczeństwo'' Według mnie jest to historia inna niż te, które obecnie przeczytałam. W książce pomimo wszystko w końcu dojdzie do spotkania tych dwóch osobowości. Od pierwszej strony możemy wyczuć wszystkie emocje przeżywane przez bohaterów, my również...

Bardzo miła książeczka. Słodka, romantyczna. Idealna na wieczór, zabawna i ładnie napisana.

Piękna, eteryczna historia o miłości. Ma w sobie magię i urok, jakiemu nie sposób się oprzeć. Czekam na kontynuację!

Świetna książką,jestem nią zachwycona. Czytając pochwalne recenzje sama chciałam przekonać się o jej treści.Powiem tak nie zawiodłam się.
Autorem książki jest nasza rodaczka.
Kiedyś jako małe dziecko zniechęciłam się do polskiej literatury.
Dzięki tej książce wróciła mi wiara w polskie paranormalne romanse.
Historia Jacka wojownika i Eli z rodu światła wciągnęła mnie...

Dyskusje

• Fantastyka