Kup teraz - 4 oferty w cenie od 15.00 zł do 37.02 zł

Raven

Patronat LC
Sylvain Reynard Wydawnictwo: Akurat Cykl: The Florentine (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Raven
wampir paranormal romance fantasy romans florencja

Oficjalne recenzje i

Prowadził wampir kulawego

Link do recenzji

Bardzo się rozczarowałam! Bardzo. Podobało mi się, że główna bohaterka nie była doskonała, nieco przy kości i niepełnosprawna, ale jej historia już nie powala - zbyt banalna. Natomiast główny bohater nie podobał mi się w ogóle. Oklepany, szablonowy i bardzo schematyczny. Nie przeszkadza mi, że wampir, że bogaty i przystojny, ale dlaczego taki stereotypowy? I jego życiorys?...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam Florencję, bardzo się cieszę, że książka przeniosła mnie do tego uroczego miasta.
Nietypowa historia miłosna.
To w ogóle nie jest mój klimat czytelniczy, ale byłam wyrozumiała dopóki nie dochodziłam do fragmentów o życiu erotycznym, uczuciowym Raven. Miałam wrażenie, że pisała to zupełnie inna osoba, zupełnie inny autor. Te fragmenty były wręcz byle jakie.

Na półkach: , , , , , , ,

Na początku wkurzyłam się, że autorka głównej bohaterce dała nadzieję na lepszy wygląd, a potem jej to odebrała.
Jednak potem bardzo utożsamiam się z główna bohaterką. Raven tak bardzo pragnęła, by ktoś się o nią troszczył i ją kochał...
Książka mi się bardzo podobała. Nie szło się od niej oderwać.
Gorąco polecam!!!

Trochę inny obraz wampira, zderzenie dwóch światów, odmieniony wygląd po tragicznych wydarzeniach, początek ciekawie zapowiadający książkę. Niestety później mamy spadek emocji, ona niezbyt urodziwa, w dodatku kaleka, on książę Florencji idealny wampir. Dobre serce, mrok te dwa świat zderzają się, bo on jej pragnie, a ona nie rozumie co on w niej widzi. Następuje moment w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niepełnosprawna Ravel zajmuje się renowacją starych obrazów w galerii we Florencji. Jest świadkiem napadu i niemal ginie. Ratuje ją Książę wampurów przywracając jej urodę i zabierając niepełnosprawność, niestety, na krótko. Ciekawy wątek historyczny, sensacyjny, miłosny wart jest sięgnięcia po tę książkę

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie mam zielonego pojęcia co autor/autorka chciał zaprezentować, ale mieszanie trylogii Gabriela Emersona ze światem wampirów w moim mniemaniu całkowicie mija się z jakimkolwiek celem. Szczerze się zawiodłam.

Na półkach: , , , ,

Mam strasznie mieszane uczucia jeżeli chodzi o tą książkę. Z jednej strony uważam, że jet bardzo słaba, ale z drugiej wnosi pewne wartości.
Mianowicie chodzi o to, że np. sceny seksu w niej opisywane, są żenujące. I w ogóle nie rozumiem logiki autorki w tej sprawie, poza tym Raven jest naprawdę głupią bohaterką. Zupełnie nie przejmuje się tym, że nie pamięta całego tygodnia...

Super wstep do historii milosnej miedzy opiekunka a wampirem , bardzo lubię postac ksiecia i jego jawne zaklopotanie na to co robi lub mowi Raven.

Bardzo miłe zaskoczenie. Sięgając po tą powieść miałam mieszane uczucia. Wampiry? No chyba nie mój klimat. Ale leżała i czekała na swój czas. W końcu musiałam i ją odhaczyć jako przeczytaną.
Nie rozczarowałam się. A to już dużo. A nawet od razu kiedy skończyłam zamówiłam drugą część. I z ogromną niecierpliwością czekam na przesyłkę.
Jak dla mnie powieść wciągająca, inna...

najmilej spędzony wieczór z książką w ręku. Bardzo mi się podobała książka. taki fantastynczy Kopciuszek otrzymujący miłość po grób :)

• 2016
  • E-book