Hiperszwindel. Jak oszukują nas hipermarkety i wielkie sieci handlowe

Okładka książki Hiperszwindel. Jak oszukują nas hipermarkety i wielkie sieci handlowe
Stacy Mitchell Wydawnictwo: Wektory popularnonaukowa
popularnonaukowa
Big-Box Swindle. The True Cost Of Mega-Retailers And The Fight For America's Independent Bussinesses
Wektory
2016-06-30
2016-06-30
Karolina Gawlik

Książka otwierająca oczy, ukazująca władzę i wpływ wielkich sieci handlowych na nasze życie. Wyróżniającym aspektem jest brak podawania argumentów drugiej strony, jak również ciągłe powtarzanie wcześniej przytoczonych założeń.
Jest to lektura pesymistyczna i czarnowidząca naszą przyszłość. W mojej opinii warto zwrócić na nią uwagę pod względem jej przydatności w uświadomeniu sobie działalności, często postrzeganych pozytywnie sieci handlowych i ich praktyk. Jednakże zalecam umiar i ostrożne przyjmowanie wszytkich podanych w książce faktów.
Poziom książki, jak również tworzenie wrażenia otaczających nas teorii spiskowych doskonale wpisuje się w działalność wydawnictwa Wektory.

Dodaj cytat z książki Hiperszwindel. Jak oszukują nas hipermarkety i wielkie sieci handlowe

Ciekawostki historyczne