Niemy krzyk

Okładka książki Niemy krzyk Angela Marsons Patronat LC
Okładka książki Niemy krzyk
Angela Marsons Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Kim Stone (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Kim Stone (tom 1)
Silent scream
Burda Publishing Polska
2016-04-13
2016-04-13
Marta Komorowska
detektyw kryminał powieść angielska pakt morderstwo

Oficjalne recenzje i

Demony przeszłości, czyli o tym, co już było

Link do recenzji

2830 112 66

W miarę dobra. Postać głównej detektyw całkiem interesująca.

Na książkę trafiłem przypadkiem i zostałem mile zaskoczony. Książkę chłonie się błyskawicznie i po chwili jest się na ostatniej stronie. Tak!

Główna bohaterka jest irytująca do granic, opowieść mnie nie porwała. Przeczytałam ale bez zachwytu.

Autorzy kryminałów ścigają się kto wymyśli najbardziej pokrętną historie i tutaj autorka nie zawiodła. Nie czułem napięcia, jedynie ciekawość zakończenia i dlatego połknąłem książkę w dwa wieczory. Na pewno tę pozycję broni zakończenie, reszta mocno przeciętna. Wiem już na pewno i nie łudzę się więcej. Kryminały to nie jest moja bajka :)

Na początku trochę mnie ta ksiąska zniechęciła ze względu na bardzo prosty język i dość schematycznie wyglądających bohaterów, ale z czasem zapomniałam o pierwszym i przekonałam się o niewłaściwym wrażeniu co do drugiego.
Policja, głównie reprezentowana przez Kim Stone i jej trzyosobowy zespół, prowadzi śledztwa w sprawie dwóch morderstw. Wkrótce okazuje się, że może być...

Dobra książka, z dobrą intrygą i bardzo wzruszającym zakończeniem. Polecam!!!

Świetna książka, którą czytałam nie tyle w napięciu co oczekiwaniu na rozwiązanie tajemnicy sprzed dekady. Bestialskie morderstwa sprzed lat i te obecne w końcu doczekają się rozwiązania. A jest ono zaskakujące.

Fajnie zapowiadająca się seria.

Nie spodziewałam się, aż tak dobrej powieści. Niezwykle wciągający kryminał, w którym akcja toczy się w błyskawicznym tempie, bohaterowie są wyraziści i dadzą się lubić, nie ma dłużyzn, przynudzania - sama esencja. Krótkie rozdziały zachęcają do czytania. Świetna sprawa - aż żal, że tylko dwie części są przetłumaczone na język polski.

Dawno nie czytałem tak dobrego kryminału. Nie jest łatwo mnie zaskoczyć rozwiązaniem historii, a w tym przypadku się udało.

• 2018
  • 2021