Połączeni. Znajdź mnie

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Połączeni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Find me
Połączeni (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Brodzik
zasady układ mrok kariera sukces erotyka związek uczucia seks miłość

Chcecie skrót? Facet ciągle kłamie, a główna bohaterka ciągle wybacza.
Co za gniot. Nie warto trącić czasu.

Lekka, niewymagająca wytężania mózgu :) fabuła nie porywa i nie ma w sobie nic czego by jeszcze nie było.

Fabuła przeciętna, nie znalazłam tutaj nic specjalnego :(

Podobało mi się ! Pierwsza część książki trochę mi się dłużyła bo była w moim odczuciu nieco nudna ale później akcja się rozkręciła i było w porządku. Główna bohaterka też chwilami mnie denerwowała ale całość dobrze się czytało. Polecam !

Polecam czytać po przeczytaniu pierwszej części. Inaczej ciężko zrozumieć co się dzieje. Pod koniec już mocno fantazjowana historia. No i zachowanie i myślenie głównej bohaterki tak bardzo mnie irytuje, że już ma się jej dość.

Kontynuacja losów Gwen i JC. Muszę przyznać, że po przeczytaniu pierwszego tomu natychmiast chciałam poznać dalszy ciąg. Początkowo było nieźle. Chemia, namiętność, iskry, niestety w połowie książki chyba wątek się wyczerpał. Charyzmatyczny JC przyjął rolę kobiety, która wiecznie chce, a nie może. Dodatkowo w tle Hudson i Alayna, nudni jak flaki z olejem. Ale czytało sie...

Ogólnie nic szczególnego. Trochę flaki z olejem, pod koniec się rozkręca i łapie trochę za serducho. Lekka lektura dla niewymagających czytelniczek.

Fabuła przeciętna jak na taki rodzaj książki. Nie było wiele seksu, co mnie bardzo zaskoczyło na plus.
Dobrze się ją czytało.
Odskocznia od kryminałow.

Uuu cienko, cienko. Daję sobie chyba spokój z książkami Laurelin, bo jej powieści zaczynają się robić wtórne.
W porzedniej części dylogii irytował mnie JC, w tej z kolei irytuje Gwen. Page wykreowała ją tutaj na humorzastą dupodajkę, która niby kocha JC i nie potrafi o nim zapomnieć, ale jednocześnie dupa ją swędzi na tyle żeby szukać pomocy w tym zakresie u Chandlera...

Na półkach: , , , ,

Może i ta książka była absurdalna, bo cała sprawa z zeznaniami, zabójstwem i ukrywaniem JC była strasznie naciągana. To jak się zachowywał w stosunku do Gwen było po prostu śmieszne, jak z resztą cała ich relacja. Nie rozumiem co nimi kierowało, dlaczego w ogóle działali tak szybko, może to wynika z mojego podejścia do życia, ale no nie pojmuję tego motywu. Jednak cała...

Dyskusje

• 2019