Połączeni. Znajdź mnie

Okładka książki Połączeni. Znajdź mnie
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Połączeni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2016-12-09
Data 1. wydania:
2015-08-25
Agnieszka Brodzik
zasady układ mrok kariera sukces erotyka związek uczucia seks miłość

Okładka książki Gwiazdor Laurelin Paige, Sierra Simone
Ocena 5,9
Gwiazdor Laurelin Paige, Sie...

Ta część jest zdecydowanie lepsza. Dużo się dzieje. Gwen musi nauczyć się żyć bez JC. Nowa praca, nowi przyjaciele jej w tym pomagają. Aż pewnego dnia pojawia się On... Wątek kryminalny jest ciekawie rozwinięty. A epilog świetnie zamyka całą opowieść.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Kobieta stałą nie jest. Co ma swoje konsekwencje nawet dla tak bardzo dobranego teamu, jak główni bohaterowie. Dużo tu o jakichś relacjach uczuciowych, co jest tak miałkie, że można przekartkować. Ale są fajne momenty - tylko trochę za mało. Oczywiście jest też mdły happy end. Takie sobie.

Chcecie skrót? Facet ciągle kłamie, a główna bohaterka ciągle wybacza.
Co za gniot. Nie warto trącić czasu.

Chcecie skrót? Facet ciągle kłamie, a główna bohaterka ciągle wybacza.
Co za gniot. Nie warto trącić czasu.

Lekka, niewymagająca wytężania mózgu :) fabuła nie porywa i nie ma w sobie nic czego by jeszcze nie było.

Fabuła przeciętna, nie znalazłam tutaj nic specjalnego :(

Fabuła przeciętna, nie znalazłam tutaj nic specjalnego :(

Podobało mi się ! Pierwsza część książki trochę mi się dłużyła bo była w moim odczuciu nieco nudna ale później akcja się rozkręciła i było w porządku. Główna bohaterka też chwilami mnie denerwowała ale całość dobrze się czytało. Polecam !

Polecam czytać po przeczytaniu pierwszej części. Inaczej ciężko zrozumieć co się dzieje. Pod koniec już mocno fantazjowana historia. No i zachowanie i myślenie głównej bohaterki tak bardzo mnie irytuje, że już ma się jej dość.

Kontynuacja losów Gwen i JC. Muszę przyznać, że po przeczytaniu pierwszego tomu natychmiast chciałam poznać dalszy ciąg. Początkowo było nieźle. Chemia, namiętność, iskry, niestety w połowie książki chyba wątek się wyczerpał. Charyzmatyczny JC przyjął rolę kobiety, która wiecznie chce, a nie może. Dodatkowo w tle Hudson i Alayna, nudni jak flaki z olejem. Ale czytało sie nieźle, tylko bez fajerwerków.

Ogólnie nic szczególnego. Trochę flaki z olejem, pod koniec się rozkręca i łapie trochę za serducho. Lekka lektura dla niewymagających czytelniczek.