Konsekwencje namiętności

Aleatha Romig Wydawnictwo: Pascal Cykl: Consequences (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Truth
Data 1. wydania:
2012-01-01
Monika Wisniewska
Pascal
oprawca miłość seks namiętność pożądanie zaufanie reguły tajemnice intrygi przeszłość rozsądek
Truth
Consequences (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska

Wiemy już, że Claire w więzieniu planuje zemstę. Nie jest już płochliwa, a silna i gotowa stawić czoła swojemu oprawcy. Jednak Anthony chce ją za wszelką cenę odzyskać. Claire jest rozdarta i zadaje sobie pytanie: czy naprawdę chce zemsty? Czy Harry okaże się bezpieczną przystanią, czy może wróci do pełnej emocji relacji z byłym mężem?
Wszystko, o czym myśleliście że...

Ciekawsza niż , 1 tom lecz to efektu "wow" sporo brakuje. Dalej głupota bryluje u naszej bohaterki

Na półkach: , , , ,

Ta część książki momentami ciągnie się jak flaki z olejem. Rozumiem, że autorka chciała wszystko na raz opisać - przeszłość, wątek głównych bohaterów oraz życie innych pobocznych ludzi. Ale moim zdaniem było tego za wiele.
Tym bardziej, że mamy kolejne części.

Były momenty znużenia i wtedy odkładałam książkę na półkę.
Ale były też takie momenty kiedy człowiek nie mógł się...

Niestety nie byłam w stanie dokończyć czytania tej książki. Bardzo mnie drażniła główna bohaterka, która zachowuje się irracjonalnie.

Po pierwszym tomie myślałam że to koniec mojej przygody z tą serią. Jednak dałam jej szansę i się nie zawiodłam. W końcu bohaterka pokazała swoją osobowość, jakże silną, a uległa pod wpływem miłości do swojego oprawcy. Zaskoczyła mnie, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Jestem wdzięczna za ten tom. Autorka powinna od samego początku pójść tym tropem . Na minus,...

Książka jak dla mnie zbyt długa to za mało powiedziane... wiele niepotrzebnych wątków, miejscami nudna, poza tym denerwująca główna bohaterka, która sama nie wie czego chce i raz myśli tak, a robi inaczej. Ogólnie pomysł dobry, ale można to było napisać dużo lepiej.

Zanim ocenie tom 2 Konsekwencji chciałabym na chwilę powrócić do pierwszego, który kilka miesięcy temu oceniłam bardzo nisko i nie ukrywam, że po przeczytaniu "Konsekwencji Pożądania" czułam niesmak i odrazę do Tony'ego. Słaba, bezradna i nieumiejąca się postawić Tony'emu Clair również była powodem mojej niechęci do dalszego czytania. Poza tym nie odpowiadała mi forma,...

Na półkach: , , , , , ,

Druga części znakomitej serii Konsekwencje zaczyna się zaraz po zaskakującym zakończeniu części pierwszej i wprowadza nas w totalny chaos. Claire wychodzi z więzienia i początkowo celem jej życia staje się zemsta a w międzyczasie rozwikłanie zagadki przeszłości jej męża. Próbuję także zrozumieć jakie były powody tego co ją spotkało w części pierwszej. Poznaje przystojnego...

Cieszę się, że nie odpuściłam sobie pierwszego tomu i dane mi było przeczytać tę książkę.

Kolejna część serii Konsekwencje od Aleathy Roamig.
Po zaskakującym zakończeniu pierwszej części – Konsekwencje Pożądania, koniecznie musiałam sięgnąć po ciąg dalszy.

„Nie zawsze jest tak, jakby mogło się wydawać; to, co widzimy jako pierwsze, bywa zwodnicze. Człowiek inteligentny dostrzeże to, co jest starannie skrywane.”

Jak potoczą się losy Claire i Anthoniego? Czy...

• 2019
  • E-book