Konsekwencje pragnień

Aleatha Romig Wydawnictwo: Pascal Cykl: Consequences (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Convicted
Data 1. wydania:
2013-10-08
Monika Wisniewska
Pascal
miłość seks namiętność pożądanie zaufanie reguły tajemnice przeszłość uległość emocje niebezpieczeństwo zemsta
Convicted
Consequences (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska

Ciekawy zabieg pokazywania wydarzeń w dwóch liniach czasowych. Wiem, że niektórzy nie lubią takiego skakania, ale dla mnie jest to jak najbardziej pożądane. Lubię czytać historię znając jednocześnie konsekwencje opisanych wydarzeń. Tu, na samym początku, mamy przeskok w czasie o 2 lata w stosunku do momentu, w którym zostawiliśmy bohaterów w poprzedniej części, a to co...

Cz 3 całkiem dobra. Drażniło mnie to skakanie miedzy postaciami, wydarzeniami, czasami, aczkolwiek rozwikłało całość intrygi. Zakończenie ... ciekawe (nie chce spolerować). Warto, naprawdę warto.

„Konsekwencje pragnień” zostały okrzyknięte bestsellerem „New York Time”. Książka na mojej półce przeleżała dobre dwa lata. Kiedyś zaczęłam ją ale nie mogłam jakoś dokończyć. Niedawno powiedziałam sobie, zrób jeszcze jedno podejście, jak nie wyjdzie trudno. No i się udało. Dotarłam do końca. W połowie książki po prostu wmawiałam sobie, że dam rade, przeczytam ją. Jakimś...

To już 3 część konsekwencji. Im dalej, tym ciekawiej, a rzadko to się zdarza 🤗
W "Konsekwencji pragnień" Claire chce, aby jej życie przypominało rodzinną sielankę. Jednak musi po raz ostatni zawalczyć o miłość. Czy uda jej się z byłym mężem odnowić stare uczucia, jeśli wszyscy wmawiają jej, że może go już nie być? Czy będzie potrafila zostawić wszystko w tyle, a zacząć żyć...

Coś zaczyna się dziać i sprawy zaczynają się wyjaśniać. Cudowne ozdrowienie .

Boże. Powtórka z 1 tomu. Myślałam że po poprawie w 2 części będzie tylko lepiej. A tutaj znowu nuda i zamieszanie.

Nie jest to najsłabsza z części "Konsekwencji" pod względem treści, ale mimo wszystko czytało mi się to okropnie. Konstrukcja 3 tomu polegająca na nieustannych skokach czasowych a przede wszystkim na zdradzeniu zakończenia już na samym początku, powodowała, że kilka razy robiłam jednodniowe przerwy w czytaniu, pomimo, że dalsze losy Clair i Tony'ego leżały mi na sercu. Przy...

Kiedy zaczęłam czytać konsekwencje pragnień byłam przerażona i ciekawa. Nie mogłam oderwać się od ksiażki, żeby dowiedzieć się jak najszybciej co się stało.

Kolejna książka do której nie mogę się przekonać, utknęłam gdzieś w 1/3 i miałam dość. Jak dla mnie za dużo opisów, ciągłego wracania i wałkowania tych samych rzeczy. Wytrwałym życzę powodzenia, ja odpuszczam sobie tę książkę.

W porównaniu do poprzednich części zdecydowanie słabsza. Raczej nie sięgnę po 4 tom. Niektóre decyzje bohaterów doprowadzały mnie do szału.

• 2019
  • E-book