Find Me

Okładka książki Find Me Laurelin Paige
Okładka książki Find Me
Laurelin Paige Wydawnictwo: Paige Press, LLC Cykl: Połączeni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Połączeni (tom 2)
Paige Press, LLC
2015-08-25
2015-08-25
1942835019

Ta część jest zdecydowanie lepsza. Dużo się dzieje. Gwen musi nauczyć się żyć bez JC. Nowa praca, nowi przyjaciele jej w tym pomagają. Aż pewnego dnia pojawia się On... Wątek kryminalny jest ciekawie rozwinięty. A epilog świetnie zamyka całą opowieść.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Kobieta stałą nie jest. Co ma swoje konsekwencje nawet dla tak bardzo dobranego teamu, jak główni bohaterowie. Dużo tu o jakichś relacjach uczuciowych, co jest tak miałkie, że można przekartkować. Ale są fajne momenty - tylko trochę za mało. Oczywiście jest też mdły happy end. Takie sobie.

Chcecie skrót? Facet ciągle kłamie, a główna bohaterka ciągle wybacza.
Co za gniot. Nie warto trącić czasu.

Chcecie skrót? Facet ciągle kłamie, a główna bohaterka ciągle wybacza.
Co za gniot. Nie warto trącić czasu.

Lekka, niewymagająca wytężania mózgu :) fabuła nie porywa i nie ma w sobie nic czego by jeszcze nie było.

Fabuła przeciętna, nie znalazłam tutaj nic specjalnego :(

Fabuła przeciętna, nie znalazłam tutaj nic specjalnego :(

Podobało mi się ! Pierwsza część książki trochę mi się dłużyła bo była w moim odczuciu nieco nudna ale później akcja się rozkręciła i było w porządku. Główna bohaterka też chwilami mnie denerwowała ale całość dobrze się czytało. Polecam !

Polecam czytać po przeczytaniu pierwszej części. Inaczej ciężko zrozumieć co się dzieje. Pod koniec już mocno fantazjowana historia. No i zachowanie i myślenie głównej bohaterki tak bardzo mnie irytuje, że już ma się jej dość.

Kontynuacja losów Gwen i JC. Muszę przyznać, że po przeczytaniu pierwszego tomu natychmiast chciałam poznać dalszy ciąg. Początkowo było nieźle. Chemia, namiętność, iskry, niestety w połowie książki chyba wątek się wyczerpał. Charyzmatyczny JC przyjął rolę kobiety, która wiecznie chce, a nie może. Dodatkowo w tle Hudson i Alayna, nudni jak flaki z olejem. Ale czytało sie nieźle, tylko bez fajerwerków.

Ogólnie nic szczególnego. Trochę flaki z olejem, pod koniec się rozkręca i łapie trochę za serducho. Lekka lektura dla niewymagających czytelniczek.

• Romans
  • 2017