Playboy Pilot

Okładka książki Playboy Pilot Vi Keeland, Penelope Ward
Okładka książki Playboy Pilot
Vi KeelandPenelope Ward Wydawnictwo: Everafter Romance literatura obyczajowa, romans
Playboy Pilot
Everafter Romance
2016-09-19
2016-09-19

Ciepła historia. Miłe oderwanie od szarej rzeczywistości. Główny bohater to marzenie każdej kobiety.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Miałam pewne obawy sięgając po tę książkę, chyba tytuł mnie zniechęcał, myślami, że ciężko będzie mi się przekonać do głównego bohatera. Nic bardziej mylnego. Carter zdecydowanie stał się jednym z moich ulubieńców. W swojej kategorii to naprawdę przyjemny romans, lekki, bez wielkich dramatów, zabawny i chwilami naprawdę ujmujący. Mój ulubiony tom.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przyjemnie się czytało, podniebny wątek oderwał mnie od oklepanego tematu biurowego romansu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna. Wszystkie książki Vi dotychczas miałam przeczytane oprócz tej , nie wiem dlaczego . Super historia miłosna . Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

I to jest całkiem przyjemna pozycja. On seksoloholik w podniebnym locie, ona kobieta z rozterkami. Zakochują się w sobie, a ja zakochuje się w nim. Pięknie przekazana bezinteresowna pomoc starszym, mam nadzieje , że również będę mogła tak pomagać w jakiejś mierze komuś starszemu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka napisana lekkim piórem. Zabawne dialogi i opisy sytuacji. Bez przesadnego wtrącania sytuacji łóżkowych do każdej sceny. Długo rozwijająca się akcja.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka i przyjemna. Takich teraz potrzebuję:)

Lekka i przyjemna. Takich teraz potrzebuję:)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kendall przed podjęciem decyzji, która wpłynie na całe jej życie musi wszystko przymyśleć. Aby zastanowić się nad wszystkim na spokojnie postanawia zrobić sobie wakacje. W wyborze miejsca podróży pomaga jej przystojny nieznajomy spotkany w barze na lotnisku. Spontaniczny wypad do Brazylii rozpoczyna przygodę, przygodę w którą Kendall wyruszy za Carterem w świat. Lecz wyjazd zamiast pomóc wszystko komplikuje, a przez rodzące się uczucie podjęcie decyzji będzie jeszcze trudniejsze.

Playboy za sterami to lekki, zabawny romans. Historia opowiada o przygodzie, podróży w nieznane. O wyrzutach sumienia gdy zawiedzie się bliską osobę, o trudnych decyzjach, o znaczeniu pieniądza i do czego człowiek jest gotowy się posunąć dla pieniędzy, o bezwarunkowej pomocy drugiemu człowiekowi.

Świetna książka, przeczytałam jednym tchem w jeden dzień. Doskonała fabuła, ciekawe postaci. Nareszcie brak "szalonej przyjaciółki", która podejmuje decyzje za główną bohaterkę. Bardzo interesująca treść i to bez nadmiaru dramy. Książka pokrzepiająca serca i dająca prawdziwy relaks. Polecam :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Potrzebowałam tej książki w tym konkretnym dniu - uroczej, słodkiej, trochę nierealnej. Ale kurde, bawiłam się świetnie i nie raz uśmiechnęłam się pod nosem. Z jednej strony jest to chyba najlepsza z tej serii, z drugiej najbardziej nierealna, ale w ogóle mi to nie przeszkadzała, bo dokładnie wiedziałam, czego oczekiwać po tej książce. I w ogóle się nie zawiodłam. Fajnie było pozwiedzać z nimi świat (:.

Vi Keeland Playboy Pilot Zobacz więcej
Vi Keeland Playboy za sterami Zobacz więcej