Piękno bólu

Georgia Cates Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Beauty (Piękno) (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Beauty From Pain
Beauty From Pain
Beauty (Piękno) (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
New Adult Romans

Książka jest przewidywalna jednak ma coś w sobie. Plus za to, że Laurelyn nie pada bohaterowi do stóp i nie wyznaje wielkich miłości już po kilku stronach książki. Jest pociąg fizyczny jednak uczucia rozwijają się stopniowo. Chociaż nie wiem czy polubiłam Jacka, jakoś nie do końca chyba.

On. Tajemniczy, bogaty król wina. Szuka kobiety na 3-miesieczny układ. Seks bez zobowiązań. Ona nie może o nim nic wiedzieć.
Ona. Piękna piosenkarka muzyki country. Po nieudanym związku zgadza się na układ. Zaczyna grać w jego grę. Nie podaje mu swojego prawdziwego imienia, nie mówi mu wszystkiego. Do czasu, kiedy zaczyna mu ufać.

Moja kolejna 10 w tym roku. Książkę...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Oceniam na dobrą książkę, w takim Henrym sama bym się zakochała, aczkolwiek na początku pomyślałam co za laska ledwo go poznała, a poszła na taki układ. Jednak czasami szybkie decyzje są tymi dobrymi.

W zasadzie to przeczytałam ją po raz drugi. Pierwszy raz czytałam w momencie premiery i nie było kolejnych części. Teraz chciałam przeczytać dalsze losy, ale niestety średnio zapamiętałam pierwszą część. Podobała mi się, całkiem przyjemna i zupełnie inna historia niż w tego typu romansidłach. Polecam

"Piękno bólu" to historia Jacka i Laurelyn. Jack obracający się w kręgu winiarstwa, Laurelyn piosenkarka.
Jack nie wiąże się z kobietami, seks bez zobowiązań... Czyżby bał się uczucia? A może chodzi o coś innego?
Mężczyzna poznaje Laurelyn i oferuje jej 3 miesięczny układ bez miłości... Czy kobieta się zgodzi? Co zrobią, gdy serce nie sługa i samo podejmie za nich...

Nauczyłam się na swoich błędach, aby nie wymagać zbyt wiele od romansów i z takim podejściem zupełnie inaczej oceniam takie książki.Ta recenzowana dzisiaj jest lekką książką na jeden wieczór.

Umówili się na trzy miesiące, ale miłości nie dało się uniknąć.
Jack McLachlan to magnat winiarstwa i jeden z najbardziej pożądanych kawalerów w Australii. Życie nauczyło go, że...

Książka wciągnęła mnie do swojego świata i nie pozwoliła mi z niego wyjść. Urzekła mnie historia ludzi, którzy chcieli od siebie wszystko~ za wyjątkiem uczuć. Jednak mamy tutaj idealny przykład tego, że "serce nie sługa" ♡

Jack ma swoje zasady. Zasady, których nie łamie dla nikogo. Nawet dla rodziny. Nie spodziewa się jednak, że reguły gry zostaną zmienione i to nie przez...

Książka tak mnie wciągnęła, że nie mogłam się oderwać. Bardzo mi się ta historia spodobała i jestem ciekawa co dalej, w następnej części się wydarzy.

Książka pełna opisów seksu i tajemnic. Czyta się szybko.
Facet prowadzi wielki biznes, ma kupę kasy, rodzinę. Mimio wszystko nie ma stałego związku. Wchodzi w układy z kobietami aby zaspokoić swoje potrzeby.
Ona skrzywdzona , przyjeżdża do Australii na wakacje. Myśli, że przypadkiem trafia na niego. Nic bardziej mylnego. Sam wybiera swoje kobiety. Proponuję im to czego...

Zaczęło się nawet interesująco, on i ona i pociąg od pierwszego wejrzenia, znajomość oparta wyłącznie na cielesności, nieco tajemniczości. Potem było nieco nudnawo, on i ona skupieni jedynie na tym, by nie trzymać rąk przy sobie a jedynie na sobie, wszędzie i o każdej porze doby. A zakończenie przewidywalne i udramatyzowane.
No cóż przeczytam kolejną część, mimo, że ta...

Dyskusje

1 016