Piękno bólu

Okładka książki Piękno bólu
Georgia Cates Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Beauty (Piękno) (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-11-07
Data 1. wydania:
2013-02-26
New Adult Romans

Całe życie wiedziałam, co to ból, ale to, to coś zupełnie nowego. To uczucie nie zrodziło się z czegoś wstrętnego albo złego. Ten ból ma swoje źródło w pięknie - mojej miłości do Jacka Henrego. Pozwalam sobie go poczuć. Trzymam ten ból obiema rękami tak mocno, jak tylko potrafię, bo nigdy nie chcę zapomnieć tego, co czuję do tego mężczyzny. Miłość do tego mężczyzny będzie...

Historia nawet ciekawa, ale opisana tak jakoś.... hm... bez jaj:)

Jakby kolejna powieść tego typu, a jednak niezwykle zaskakująca i odmienna...wciągająca

Książka jest dobrze napisana 🙂 szybko mi się czytało 🙂 Polecam z całego serca ❤️

Książka jest przewidywalna jednak ma coś w sobie. Plus za to, że Laurelyn nie pada bohaterowi do stóp i nie wyznaje wielkich miłości już po kilku stronach książki. Jest pociąg fizyczny jednak uczucia rozwijają się stopniowo. Chociaż nie wiem czy polubiłam Jacka, jakoś nie do końca chyba.

On. Tajemniczy, bogaty król wina. Szuka kobiety na 3-miesieczny układ. Seks bez zobowiązań. Ona nie może o nim nic wiedzieć.
Ona. Piękna piosenkarka muzyki country. Po nieudanym związku zgadza się na układ. Zaczyna grać w jego grę. Nie podaje mu swojego prawdziwego imienia, nie mówi mu wszystkiego. Do czasu, kiedy zaczyna mu ufać.

Moja kolejna 10 w tym roku. Książkę...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Oceniam na dobrą książkę, w takim Henrym sama bym się zakochała, aczkolwiek na początku pomyślałam co za laska ledwo go poznała, a poszła na taki układ. Jednak czasami szybkie decyzje są tymi dobrymi.

W zasadzie to przeczytałam ją po raz drugi. Pierwszy raz czytałam w momencie premiery i nie było kolejnych części. Teraz chciałam przeczytać dalsze losy, ale niestety średnio zapamiętałam pierwszą część. Podobała mi się, całkiem przyjemna i zupełnie inna historia niż w tego typu romansidłach. Polecam

"Piękno bólu" to historia Jacka i Laurelyn. Jack obracający się w kręgu winiarstwa, Laurelyn piosenkarka.
Jack nie wiąże się z kobietami, seks bez zobowiązań... Czyżby bał się uczucia? A może chodzi o coś innego?
Mężczyzna poznaje Laurelyn i oferuje jej 3 miesięczny układ bez miłości... Czy kobieta się zgodzi? Co zrobią, gdy serce nie sługa i samo podejmie za nich...

Nauczyłam się na swoich błędach, aby nie wymagać zbyt wiele od romansów i z takim podejściem zupełnie inaczej oceniam takie książki.Ta recenzowana dzisiaj jest lekką książką na jeden wieczór.

Umówili się na trzy miesiące, ale miłości nie dało się uniknąć.
Jack McLachlan to magnat winiarstwa i jeden z najbardziej pożądanych kawalerów w Australii. Życie nauczyło go, że...

1 078
  • 2019