Easy love

Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Boudreaux (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Easy Love
Data 1. wydania:
2015-02-18
Amber
Easy Love
Boudreaux (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2018-10-02

Całkiem dobra książka, tylko jednak mało treści i dużo niezamkniętych wątków.

Piękna miłość, piękni ludzie na zewnątrz i wewnątrz

Na półkach: , , , , ,

Spodziewałam się, że ta książka będzie na maksa słaba, ale nie było aż tak źle. Oczywiście historia oklepana jak nie wiem co, ale mimo wszystko przyjemnie się ją czytało. Jednak denerwował mnie wątek Van, bo niby inteligentna kobieta, która ma super rodzinę wokoło, a jednak ani ona nie okazała się mądra, ani jej rodzina taka super.
Zastanawiają mnie też wideo-rozmowy,...

Na półkach: , , , ,

Świetna książka której akcja dzieje się w moim ukochanym mieście :D czego chcieć więcej :D

Książka napisana bardzo niskim stylem, słownictwo bardzo prymitywne, spodziewałam się czegoś WOW, a ta książka już po dziesięciu pierwszych stronach wzbudzała we mnie zażenowanie. Nie polecam dla osób, które lubią dobre kaiążki, ta do nich nie należy. Brawo za pomysł, dlatego dwie gwiazdki

Pierwszy tom kolejnej serii powieści Kristen Proby od razu mi się spodobał. Tym razem poznajemy rodzinę bogatych bussiessmanów z Nowego Orleanu (klimat takiej współczesnej "Dynastii"), ich relacje i sekrety. Główny wątek miłosny Kate-Eli też całkiem fajny. Jest gorąco, momentami trochę naiwnie, ale no cóż, gatunek wybacza! Pojawia się też kilka ciekawych wątków pobocznych,...

Napiszę krótko: świetna, relaksująca książka. Styl pisarki -rewelacja! Nie zawiodłam się na niej jeszcze, pisze naprawdę świetnie. Ale dlaczego taka okładka?? Blondynka- jak bohaterka jest ruda? Przepraszam,że się czepiam, ale... Owszem, książka jest po to, żeby uruchamiać naszą wyobraźnię, ale...
Życzę miłej lektury, bo warto ;-)

hmmm...kolejna książka Kristen Proby którą uwielbiam , czekam na więcej. Mam nadzieję że przy tej serii wydawnictwo nie pominie żadnego tomu :P

Easy love Kristen Proby
Pierwsza czes z serii Boudreaux
Eli jest prezesem rodzinnej firmy, która buduję statki w Nowym Orleanie. Jego życie to praca, opieka nad rodzeństwem i przygody na jedną noc. Od śmierci ojca całkowicie pogrążył się w pracy, żeby ojciec mógł być z niego dumny. Nie interesują go głębsze relacje z kobietami jest zimny, arogancki i onieśmielający....

Kolejna przyjemna seria z pod pióra tej autorki. Pierwszą jaką przeczytałam Wysłuchaj mnie bardzo mnie wciągnęła, kolejna o właścicielkach restauracji również - ta jest III po która sięgam i na pewno przeczytam wszystkie tomy.

• 2018
  • 2019
  • E-book
  • Romans
  • 2018

Dodaj cytat z książki Easy love