Rozumanse

Okładka książki Rozumanse
Carl Abrahamsson Wydawnictwo: Okultura Seria: Ezoterra publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Ezoterra
Reasonances
Okultura
2016-05-20
2016-05-20
Dariusz Misiuna, Maciej Lorenc, Katarzyna Drenda, Paweł Frelik, Helena Malewska
okultyzm magia eseje

Okładka książki Trans/wizje nr 4 Carl Abrahamsson, Patryk Balawender, Stephan V. Beyer, Dariusz Brzostek, Olga Drenda, Krzysztof Grudnik, Maciej Kaczmarski, Filip Kozłowski, Rafał Księżyk, Maciej Lorenc, Dariusz Misiuna, Redakcja pisma Trans/wizje, John Myrdhin Reynolds, Konrad Szlendak, Aldo Vargas-Tetmajer, Adrian Zieniewicz, Zbigniew Łagosz
Ocena 7,5
Trans/wizje nr 4 Carl Abrahamsson, P...
Okładka książki Trans/wizje nr 3 Carl Abrahamsson, Patryk Balawender, Dariusz Brzostek, Olga Drenda, James Fadiman, Paweł Frelik, Krzysztof Grudnik, Mateusz Janiszewski, Wojciech Jóźwiak, Filip Kozłowski, Maciej Lorenc, Oskar Majda, Gustav Meyrink, Dariusz Misiuna, Eryk Mruk, Redakcja pisma Trans/wizje, Tomasz Stawiszyński, Konrad Szlendak, Aldo Vargas-Tetmajer
Ocena 7,9
Trans/wizje nr 3 Carl Abrahamsson, P...