Oglądały oczy moje

Okładka książki Oglądały oczy moje
Leonard Świderski Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza Cykl: Oglądały oczy moje (tom 1) biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Oglądały oczy moje (tom 1)
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
1963-01-01
1963-01-01
religia ksiądz księża katolicyzm chrześcijaństwo biskup biskupi skandale

Książka wydana w PRL napisana przez księdza, demaskująca fałsz i obłudę kleru. Dziś jednak ze względu na skandale wywoływane przez zboczony kler straciła na atrakcyjności. Ale można przeczytać.

Dodaj cytat z książki Oglądały oczy moje