rozwiń zwiń

Zarządzanie 3.0. Kierowanie zespołami z wykorzystaniem metodyk Agile

Okładka książki Zarządzanie 3.0. Kierowanie zespołami z wykorzystaniem metodyk Agile
Jurgen Appelo Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
Management 3.0: Leading Agile Developers, Developing Agile Leaders
Helion
2016-03-25
2016-03-25

Bardzo rozczarowała mnie ta pozycja. Autor używa całej masy często skomplikowanych terminów zaciągniętych z fizyki, biologii czy psychologii. Ich opis zajmuję znaczną część książki. Gdzie się da dorabia swoje własne teorie. Po tych wszystkich terminach nie zostało wiele w głownie. Gdy już pojawiały się ciekawe przykłady brakowało mi praktycznych wskazówek jak krok po kroku zastosować/przeprowadzić je w praktyce (np. zaproponowana przez autora ocena 360).

absolutnie genialna

absolutnie genialna

Dużo gadaniny, mało konkretów.

Dużo gadaniny, mało konkretów.

Dodaj cytat z książki Zarządzanie 3.0. Kierowanie zespołami z wykorzystaniem metodyk Agile