Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek

Eric Ries Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
The Lean Startup: How Today's Entrepreneurs Use Continuous Innovation to Create Radically Successful Businesses
Bartosz Sałbut
Helion
ebiznes startup e-commerce lean
biznes, finanse
Bartosz Sałbut
ebiznes startup e-commerce lean

Eric Ries miażdży każdego perfekcjonistę. Idealne produkty wrzuca do kosza przegrywów; pokazuje swoją koncepcję nieodwlekania, eksperymentuje oszczędzając czas i co ważniejsze pieniądze.

Nigdy bym nie pomyślał aby wypuścić na rynek niegotowy, sklecony na szybko produkt!

Jak widać (realnych i konkretnych przykładów jest niemało) przynosi to efekty. Masowy rynek...

Ciekawe przykłady. Poza tym jak ktoś zna koncepcję Lean Management to nic nowego z tej książki nie wyciągnie poza tym jak faktycznie można poszczególne metody wprowadzić w życie. Książka opisuje w dużej mierze tezę, że to co robimy wcale nie musi być perfekcyjne - musi być wystarczająco dobre.

Jakie to jest inspirujące!!! Ktoś ubrał w słowa moje przeczucia i analizy dotyczące generowania biznesu we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie. Jeśli rozważasz zakładanie własnego biznesu, lub choćby usprawnienie swojej pracy, musisz to przeczytać. Polecam!

Książka sama w sobie dobra, lecz.... to tak wszystko pięknie i ładnie brzmi z perspektywy osoby, która te zmiany wprowadza, lecz ich nie doświadcza. Ciekawe jak druga strona postrzega te ulepszenia. Co sądzą o nich ich wykonawcy

To co wydaje się oczywiste w rozwoju nauk przyrodniczych - na czele z fizyką - jest nie do końca intuicyjne w innych dziedzinach życia. O słuszności teorii/ podejmowanych działań powinien decydować eksperyment. Odpowiednia hipoteza, test weryfikujący i wreszcie konkluzja.
Metoda Lean startup to książka, która przekonuje, że podejmowanie decyzji biznesowych w warunkach...

Bardzo dobra książka. Może całkowicie wywrócić Twój sposób patrzenia na świat i biznes. Jednak uważam, że jest to książka dla osób, które mają już jakieś doświadczenie biznesowe. Po prostu informacje w niej zawarte, trzeba filtrować przez własne doświadczenia.

Nie jest to tylko książka o budowaniu Startupów. Jest to książka o sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta. Jest...

W zasadzie sprowadza się do MVP (Minimum Viable Product/Most Valuable Product). Jeżeli nie masz startupu ani nie planujesz mieć w najbliższej przyszłości - możesz odpuścić i poczekać na odpowiedni moment.

Najlepsza książka w kategorii Startup's.

(Recenzja wideo https://www.youtube.com/watch?v=Qxb6zBArufI)

Masz pomysł na biznes? Zanim zaczniesz przeczytaj tę książkę!
W jaki sposób TANIO testować pomysły, jak sprawdzić, czy to co masz do zaoferowania spodoba się klientom.
Książka o biznesie internetowym i do takich odbiorców jest głównie adresowana. Aczkolwiek każdy przedsiębiorca może coś z niej wyciągnąć dla...

Lean management od podstaw, wiele wszystko dostosowane do startupów, dużo nawiązań do firmy autora, czyta sie przyjemnie.

• Biznes
  • 2018