Zadurzenie

Eve Ainsworth Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura młodzieżowa
Crush
Marcin Mortka
Zielona Sowa
dziewczyna manipulacja nastolatka pierwsza miłość powieść obyczajowa przemoc przyjaźń rozstanie
Crush
literatura młodzieżowa
Marcin Mortka

Oficjalne recenzje i

Miłość silniejsza niż strach czy strach silniejszy niż miłość?

Link do recenzji

Na wstępie muszę wspomnieć o tym, że książka jest pisana prostym językiem przez co jest przystępna dla każdego czytnika niezależnie od wieku. Styl pisania autorki jest na tyle dobry, że bardzo szybko czyta się jej dzieło a nie często ostatnio mi się coś takiego zdarza. Zanim zanudzę was opisem chciałabym wyjaśnić sobie z wami znaczenie tytułu. Otóż "Zadurzenie - to...

Pokazuje przekaz ale napisana serio słabo

Bardzo infantylna, dobrze pokazuje a problemy, aczkolwiek te dialogi 🤦‍♀️ Brak słów.

,,Zadurzenie'' opowiada o toksycznej relacji dwóch młodych ludzi. Temat oczywiście jest poważny oraz, że tak powiem ''na czasie'' ponieważ dużo młodych osób wplątuję się w taki związek z którego ciężko wyjść. Jednak książka sama w sobie mnie nie urzekła, bohaterowie moim zdaniem są stworzeni bez wyrazu. Fabuła rozkręca się tak naprawdę dopiero w połowie książki albo nawet...

Mimo, że uwielbiam Eve Ainsworth to ta książka jej autorstwa zdecydowanie najmniej przypadła mi do gustu. Mimo to i tak polecam, jest warta przeczytania.

Miłość przynosi ból, ale czy powinno go być aż tyle?
Will jest przystojnym, opiekuńczym chłopakiem - ucieleśnieniem wszystkich marzeń Anny.
Chce, by należała tylko do niego. Chce, by była idealna. Ale za jaką cenę?

Książka wylosowana w zabawie pt. EMPIK CHALLENGE!

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Podobało mi się to, że poruszała ważne tematy, które dotyczą praktycznie każdej nastolatki. Jednak uważam, że niektóre wątki nie są dokładnie dopracowane. Niekiedy bardzo irytowali mnie główni bohaterowie. Lektura jest bardzo lekka i szybko się ją czyta. Zakończenie nieco słabe. Ogólnie jako odskocznię od poważnych lektur polecam, ale...

Najlepsza książka Eve Ainsworth. Bardzo polecam!

Uważam, że książka jest niesamowita! Nie unika tematów tabu i trafia w sedno :) Bardzo mi się podoba, że tą historię opowiada Ania, a nie trzecia osoba. Bardzo mi się też podoba, że nie są zapisane tylko jej uczucia, ale na niektórych stronach uczucia Willa. Książkę, bardzo fajnie się czyta i jest napisana prostym językiem. Serdecznie polecam!

• Chcę w prezencie
  • 2018