Wartość kobiety

Okładka książki Wartość kobiety
Marianne Williamson Wydawnictwo: Klub dla Ciebie nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
A Woman's Worth
Klub dla Ciebie
2001-01-01
2001-01-01
Elżbieta Żelazna
kobieta

Cenna lektura. Dużo o duchowości, która na tym etapie jest dla mnie niedostępna, ale można wyłowić mądre, inspirujące akapity i zdania jak np. to: „Na każdym etapie życia kobieta dokonuje wyboru: między statusem królowej i niewolnicy”.

Marianne Williamson Wartość kobiety Zobacz więcej