Caught by Menace

Okładka książki Caught by Menace Lolita Lopez
Okładka książki Caught by Menace
Lolita Lopez Wydawnictwo: Night Works Books Cykl: Grabbed (tom 2) fantasy, science fiction
Grabbed (tom 2)
Night Works Books
2013-10-13
2013-10-13
141994438X
erotyk bdsm

Na półkach: , , , , , , , ,

Lepsiejsza część, chociaż tutaj przez 1/3 początku nie wychodzili z łóżka, ale jak już wyszli, to zaczęło się robić ciekawie. Menace jako obcy z planety oddalonej o HEJŻEHOOOO!!! wprowadza edukacje międzykulturową na swojej żonie. Kobiety z rasy Harcos ze względu na różnice w odczuwaniu (bo ja wiem... może skórę mają grubszą??),muszą być specjalnie traktowane przez swoich mężczyzn. Są krótko mówiąc lane pasem dla przyjemności. Poza tym więcej akcji pozałóżkowych. Więc ogólnie na plus.

Przyjemna, w sam raz na jeden wieczór.

Przyjemna, w sam raz na jeden wieczór.

Poprzednia część bardzo przypadła mi do gustu, ta niekoniecznie. Myślę, że autorka trochę przedobrzyła, a efekt kłuje w oczy, a nie powala.

Początkowo ta część trochę mi się dłużyła, była to poniekąd powtórka z pierwszej części, ale Naya jest zdecydowanie bardziej knąbrna i niepokorna od Hallie. Naya zostaje złapana w Obławie przez Menace tylko dlatego, że tym sposobem umożliwia ucieczkę jej ciężarnej przyjaciółki. Ma ona jeszcze bogatszą kryminalną przeszłość od Hallie i niestety ta da o sobie znać i wpędzi ją w kłopoty. Niestety podczas czytania tej części można znienawidzić Terrora, który jest sprawca wszystkich problemów Nayi. Tak więc gdzieś w połowie książka tak mnie wciągnęła, że nie mogłam się już od niej oderwać, końcówka jest naprawdę emocjonująca i trzyma w napięciu. Dodatkowy miły akcent, to spotkanie z Hallie i Viciousem, bohaterami poprzedniej części.

Tom słabszy niż część pierwsza. Nowe postaci, ale autorka nie rozwija nic poza ich historią. Nie ma rozbudowy postaci drugoplanowych. Przeczytana w dwa dni.

• Erotyk
  • 2016