Drugie życie

Sonia Draga
Second Life
kryminał, sensacja, thriller
Ewa Penksyk-Kluczkowska

Książka opowiadająca o kobiecie, która przeżyła już sporo w swoim życiu, kobiecie, którą spotkała tragedia.
Trzymająca w napięciu, barwna, pobudzająca wyobraźnie, wciągająca, z niespodziewanym zwrotem akcji przy jej zakończeniu, oraz z niedopowiedzeniem...

Świetny thriller. Nie mogłam się oderwać, w głowie miałam cały czas tę książkę i myślałam tylko żeby do niej wrócić kiedy odkładałam. Polecam zdecydowanie.

Początek wydaje się lekko nużący, ale reszta to petarda. Książka trzyma w napięciu i chce się ją chłonąć jak najszybciej. Niebanalny koniec zostawia po sobie bardzo duże wrażenie.

Książka momentami wciągająca, a czasem trochę nudna. Słabą stroną są bohaterowie, sprawiają wrażenie płytkich. Jednak warto dotrwać do ostatniej strony, gdyż zakończenie jest naprawdę zaskakujące.

Główna bohaterka jest irytująca, naiwna, męcząca, i nudna, a dialogi drętwe i nieciekawe. Dziwna książka, niby historia z potencjałem, ale zupełnie bez ikry.

Niezrównoważona gł. bohaterka jest niebywale wręcz irytująca. Momentami jej działania śmierdzą kiepskim romansidłem . Ale ostanie 150 stron czyta się na jednym wdechu: niesamowite napięcie i zaskakujące zakończenie.

Lubię książki których zakończenia nie można się domyślić. Tak właśnie jest tym razem, choć wydawało mi się, że już wszystko wiem.

Zaskoczyła mnie główna bohaterka swoimi wyborami. Bardzo chce dowiedzieć się, kto zabił jej siostrą, ale swymi niekonsekwencjami zaprzecza temu. Łatwo nawiązuje romanse i choć mogło by się wydawać, że w jedynej słusznej sprawie, jednak tak nie jest. Książka ma tyle zwrotów akcji, niezrozumiałego zachowania bohaterki, że stoję przed dylematem czy ją Wam polecić.
Na...

STARE ŻYCIE, NOWE ŻYCIE, INNE ŻYCIE

Julia Plummer zajmuje się w swoim życiu głównie domem. Domem, który stanowi dla niej ukochany mąż Hugh i adoptowany syn Connor. Praca fotografki okolicznościowej stanowi dla niej jedynie dodatek do statecznej i pozbawionej zmian codzienności. Spokój rodziny burzy jednak wiadomość o tragicznej śmierci siostry Julii, Kate, która nie była...

Pierwsza książka Watsona wciągnęła mnie w świat kryminałów przez co miałam bardzo wygórowane oczekiwania co do kolejnej jego książki. Niestety rozczarowałam się.

Dyskusje

• 2018