Gdzie jesteś, Leno?

Joanna Opiat-Bojarska Cykl: Burzyński i Majewski (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller 324 str.
2016-01-30

Replika
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska zaginięcia

Kup książkę

Napisana bardzo przystępnym językiem do końca nie wiedziałam jaki będzie finał warta uwagi na pewno sięgnę po kolejny tom.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale jestem przekonana, że nieostatnie. O książce "Gdzie jesteś, Leno?" usłyszałam w podcaście "Kryminatorium" Marcina Myszki i dlatego postanowiłam po nią sięgnąć. I muszę przyznać, że Joanna Opiat-Bojarska stworzyła dobry, polski kryminał, który trzyma poziom przez cały czas trwania akcji. Inteligentna i wiarygodna intryga...

Autorka powieści sama pisze na końcu książki, ze do napisania jej zainspirowały ją dwa głośne zaginięcia młodych kobiet, czytając książkę czułam bardzo mocna inspirację głośnym zaginięciem Iwony Wieczorek

Młoda dziewczyna wychodzi z dyskoteki i znika bez śladu, widać ja na kamerze monitoringu, widać jak idzie za nią jakiś mężczyzna i w sumie tyle. Brzmi znajomo prawda?

W...

Lekki i dość nierzeczywisty kryminał. Przyjemna rozrywka ale niezbyt wymagająca i raczej z gatunku lżejszych niż mroczniejszych kryminałów. Ot taka szybka lektura na jedno popołudnie.

bardzo fajna książka

Oczywiście, że wiedziałam o istnieniu Joanny Opiat-Bojarskiej. Nigdy jednak nie złożyło się tak, aby któraś z jej książek stanęła na mojej drodze.
Przez przypadek trafiłam natomiast na wywiad z tą autorką i po szybkiej lekturze już wiedziałam, że to jest to. Niebanalna osoba dawała szansę na ciekawą, oryginalną lekturę.
Na pierwsze spotkanie wybrałam powieść z policyjnej...

bardzo dobra książka, polecam!

Niezły kryminał, akcja trzyma w napięciu do końca, zakończenie zaskakujące. Polecam!!

Książka jest bardzo ciekawa. Pochłonęłam ją za jestem razem co zajęło mi około 5h.
Fabuła jest bogata, dużo zwrotów akcji, a i zakończenie jest niebanalne według mnie.
Opiat- Bojarska funduje karuzele emocji, wczuwamy się w role matki Leny jej chłopaka no i komisarzy.
Ciekawym pomysłem było dobranie w pare policjantów którzy byli w różnym wieku- dawało to nowego,...

Szybko się czyta, fabuła nie zamulająca. Mogę polecić :)

Dyskusje

• 2018
  • Z biblioteki
  • Literatura polska
  • 2015
  • 2014

Dodaj cytat z książki Gdzie jesteś, Leno?