Dante na tropie

Agnieszka Olejnik Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Seria z fasonem kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo Literackie
literatura polska dochodzenie
kryminał, sensacja, thriller
Seria z fasonem
literatura polska dochodzenie

Polecam na urlop

Bardzo przyjemne zestawienie zagadki kryminalnej i obyczajówki z romansem w tle. Naprawdę fajnie się czytało i fabuła tak skonstruowana, że od razu chciało się wiedzieć kto tam morduje. :) Motyw, jak się okazało, trochę przerażający... ale książkę polecam. :)

Książka jest wciągająca, przez cały czas miałam swoje podejrzenia, ale nic tam nie jest oczywiste :D Lekki zawód jeśli chodzi o główną bohaterkę. Momentami jest błyskotliwa i świetnie jej idzie rozwiązywanie zagadki, ale są sceny w których jej pies jest mądrzejszy :/

Na tę książkę trafiłam przypadkiem w bibliotece. Jak przeczytałam opis pomyślałam, że może być ciekawa. I nawet była. Główna bohaterka trochę wkurzająca a sam komisarz Wiktor (chociaż go polubiłam) jakiś taki miękki był. Tak czy inaczej miło spędziłam czas czytając ten kryminał.

Książka do przeczytania w jeden dzień.Głównie dlatego, że akcja wciąga i trudno się oderwać. Mix kryminału i romansu, przy czym dominuje drugi gatunek i lepiej wyszedł autorce. Bardzo spodobał mi się pomysł narracyjny, pisania książki w książce, który świetnie został poprowadzony i odgrywa rolę w akcji. Książkę polecam jako relaks lub wypełnienie czasu w długiej podróży....

Interesujący mix kryminału i romansu. Troszkę rozwleczony, przegadany, ale postaci bardzo dobrze zarysowane, fabuła fajnie poprowadzona, chociaż momentami przewidywalna. Czyta się bardzo dobrze do samego końca

Bardzo fajna, wciągająca książka. Mamy tu wątek zarówno kryminalny jak i romans. Mi fabuła bardzo przypadła do gustu, bohaterowie ciekawi i nietuzinkowi a zakończenie zaskakujące i wstrząsające.

W tej powieści przewijają się dwa wątki. Kryminalny i miłosny. Wątek kryminalny bardziej mnie przyciąga, ponieważ nie przepadam za miłosnymi historiami. Anna Drozd z Poznania przeprowadza się do miasteczka Solec. Ma wyżła imieniem Dantego i jest bibliotekarką z zawodu. Podczas jesiennego spaceru pies odnajduje palec. Policjanci nie odnajdują palca, ale zwłoki pana...

Ciekawy początek, rozmywa się dość szybko. Nie do końca przekonujące motywacje bohaterów podsycają sztuczność. Więc zostaje tylko jednorazowe czytadło

Dyskusje

• 2015