rozwiń zwiń

Słuchowisko „Gdzie jesteś Leno” w Radiu Poznań

LubimyCzytać LubimyCzytać
26.09.2018

Niebawem będziemy mogli usłyszeć głosy postaci wykreowanych przez Joannę Opiat-Bojarską. Jej książka „Gdzie jesteś Leno” zostanie przekształcona w słuchowisko przez Radio Poznań. Fani kryminałów, czas nastawić odbiorniki!

Słuchowisko „Gdzie jesteś Leno” w Radiu Poznań

Pierwsza książka z cyklu o Przemysławie Burzyńskim i Michale Majewskim zostanie przekształcona w audycję radiową. A to oznacza, że głosy Burzy Burzyńskiego, Młodego, Doroty Pietrzak i Leny będą nam umilać godziny spędzone w korkach lub podróży. Produkcją zajmie się, wcześniej znane jako Radio Merkury, Radio Poznań.

Gdzie jesteś, Leno?Joanna Opiat-Bojarska

Kiedy każda poszlaka prowadzi donikąd 
Pewnego dnia Lena Pietrzak, dobrze sytuowana i pełna życiowego optymizmu studentka anglistyki, wybiera się z przyjaciółmi do popularnego poznańskiego klubu, po czym... znika bez śladu. 
Jej zrozpaczona matka zgłasza na komisariacie zaginięcie dziewczyny. Tropem Leny ruszają świeżo upieczeni partnerzy, Przemysław Burzyński i Michał Majewski. Prowadzone przez nich śledztwo odkryje jednak znacznie więcej, niż bliscy dziewczyny mogliby przypuszczać... Na jaw wychodzą liczne – nie tylko rodzinne – sekrety, a sprawa dodatkowo komplikuje życie osobiste podkomisarza Burzyńskiego. 
Wciągające policyjne śledztwo, wyścig z czasem, narastające napięcie, humor i genialna postać podkomisarza Przemysława Burzy Burzyńskiego – „Gdzie jesteś, Leno?” czyta się jednym tchem. Joanna Opiat-Bojarska w mistrzowski sposób ukazała emocje osoby, której bliski wychodzi z domu i znika bez wieści... Podobnych uczuć doznaje ponad 15 tysięcy rodzin rocznie. 
Marta Jeziółkowska, szukamywas.pl

Muzykę skomponuje Michał Kowalonek, były wokalista Myslovitz, a obecnie członek zespołu Snowman. Autorka poinformowała swoich fanów o tej niespodziance na swoim profilu na Facebooku. 

A już pod koniec października do księgarń trafi nowa książka polskiej autorki, pierwszy tom nowego cyklu „Kryształowi” – Świeża krew. Książka zostanie wydana nakładem wydawnictwa Muza.


komentarze [4]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Klaudia 16.10.2018 18:47
Czytelnik

Fajny projekr. Mnie żadna z książek Bojarskiej nie zawiodła, a na "Kryształowych" już czeka miejsce na półce :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Patryk 16.10.2018 18:38
Czytelnik

Ajajaj już nie mogę doczekać się "Kryształowych"!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
World_Trade_Center 26.09.2018 15:17
Bibliotekarz

Na najnowszą książkę Joanny Opiat-Bojarskiej czekam niecierpliwie, a o książce Gdzie jesteś, Leno? swego czasu pisałem w ten sposób:

Z nieukrywaną przyjemnością dotykam po lekturze lekkości tego słowa i jak już wcześniej zauważyłem jest to jak dotąd najlepsze twórcze dokonanie Joanny Opiat-Bojarskiej. Gdzie jesteś, Leno?...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
LubimyCzytać 26.09.2018 10:23
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post