Klin

Okładka książki Klin
Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Przygody Joanny (tom 1) Seria: Królowa Polskiego Kryminału kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Przygody Joanny (tom 1)
Królowa Polskiego Kryminału
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-12-29
1964-01-01
klin Chmielewska

Początek wyśmienity, druga połowa niestety troszkę zbyt przekombinowana, niezrozumiała.

Ależ przeeepadłam dla Chmielewskiej 🙈😅
Klin to pierwsza napisana przez autorkę książka i muszę przyznać, że ten debiut był znakomity.
W tej części główna bohaterka - Joanna, która znana jest już ze swoich impulsywnych zachowań lawiruje między trzema Januszami co oczywiście wpędza ją w kłopoty.
Nieszczęśliwie zakochana w Januszu numer 1, totalnym przypadkiem poznaje Janusza numer 2, który jest tak tajemniczy że momentami bohaterka wątpiła w jego istnienie 😅
W wyniku osobistego śledztwa mającego na celu odnalezienie Janusza numer 2, odnajduje Janusza numer 3, który jest podejrzewany o bycie Januszem numer 2...
Oprócz miłosnych zawirowań, mamy tajemnicze telefony świadczące o tym, że dzięki Januszowi o numerze nieznanym Joanna została wplątana w aferę szpiegowską z wykorzystaniem aparatury nagłośnieniowej.
Lekkość pióra Chmielewskiej nieustannie mnie zachwyca i chyba będę to pisać w recenzji każdej jej książki, bardzo łatwo wsiąkam w kolejne tomy i planuje czytać je dalej 🙈

Ależ przeeepadłam dla Chmielewskiej 🙈😅

Totalny bezsens.

Totalny bezsens.

Kryminalny romans, dociekliwość pierwszym stopniem do piekła. Ale radiowy głos kusi.

No cóż: kryminał trąci myszką!

No cóż: kryminał trąci myszką!

Fabuła zarówno chaotyczna, jak i monotonna. Chociaż były momenty wyczekiwania co się zaraz wydarzy. Jedno jest pewne to nie jest najlepsza książka Chmielewskiej.

Sympatyczne, ale strasznie naiwne.

Sympatyczne, ale strasznie naiwne.

49/52/21 „Klin” (1-wsza część serii: Przygody Joanny), Joanna Chmielewska.
Główna bohaterka Joanna jest tak zakręcona, jak cała książka. 😉
Dylematy miłosne w połączeniu z wątkiem kryminalnym jest fajną odskocznią od codzienności. Joanna skradła moje serducho i jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterki. Polecam 😊

49/52/21 „Klin” (1-wsza część serii: Przygody Joanny), Joanna Chmielewska.
Główna bohaterka Joanna jest tak zakręcona, jak cała książka. 😉

Tak samo zabawna jak dwadzieścia lat temu kiedy czytałam ją po raz pierwszy ALE - piękni są fajni, kobiety mimo że mają wystrzałowe charaktery wyzywają się od kretynek i idiotek i generalnie wszystko kręci się wokół mężczyzn, którzy są wysocy, piękni i dobrze sytuowaniu. Jeśli przymknie się na to oko to fajne czytadło na dwa wieczory, dowcipne i szybkie. Ale. Niektóre rzeczy się starzeją.