Klin

Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Kobra Media Cykl: Przygody Joanny (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Kobra Media
kryminał przygoda szajka humor
Przygody Joanny (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
kryminał przygoda szajka humor

Po książki Pani Chmielewskiej sięgam gdy mam ochotę przeczytać coś krótkiego i lekkiego. Sarkastyczny i bardzo charakterystyczny styl pisania Pani Chmielewskiej w tej sytuacji sprawdza się idealnie.
Klin jest ewidentnie dzieckiem twórczości autorki, jednak czytając pozostawia wrażenie, że to nie jest jeszcze autorka, która dopiero w swoich późniejszych książkach pokazuje na...

Z sentymentu i szacunku wracam do p. J. Chmielewskiej większość jej książek czytałam niektóre kilka razy (np. "Lesio" czy "Wszyscy jesteśmy podejrzani" ) zawsze wprawiały mnie w dobry nastrój i sprawialy że świat wokół przestawał istnieć. Dlatego postanowiłam znów po nie sięgnąć... Do czego i Was moi drodzy zachęcam.

Dawno czytana i śmieszy do dziś.Chmielewska jest jedyna w swoim rodzaju...była ale w ksiazkach jest

Na półkach: , , , ,

Znakomita! Sensacja, humor, romans, niepowtarzalny język pani Joanny sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem, a przy tym znakomicie bawi! Polecam! 😎📚

To jedyna książka Joanny Chmielewskiej tak nisko przeze mnie oceniona. Tak naprawdę nie mam pojęcia o co w niej chodzi i kto jest kim.

Znakomita! Polecam też nakręcony na jej podstawie film z Kaliną Jędrusik i Krystyną Sienkiewicz „Lekarstwo na miłość”.

Być może jestem za głupia na takie książki, ale o ile pierwsza część była całkiem zrozumiała i BARDZO wciągająca, tak druga... totalnie się pogubiłam. To chyba przez brak nazwisk i czasami treściwych informacji. Mimo że nigdy nie przepadałam za sensacją/kryminałem, Klin mimo wszystko pokazał mi, jak ciekawe to może być:) Książka bardzo zabawna i w świetnym klimacie. Polecam!

Książka utrzymana w klimacie charakterystycznym dla innych utworów Chmielewskiej. Fanom twórczości Autorki zapewne przypadnie do gustu. Tym, którzy wolą jednak bardziej współczesne kryminały być może już nie.

W Chmielewskiej zaczytywałam się w podstawówce i chyba jeszcze w liceum. To tak wręcz wypadało uwielbiać Chmielewską. Potem czytałam na bieżąco kolejne wydawane książki, już bardziej z sentymentu, bo zachwycona byłam mniej... Ale to również była powszechnie panująca opinia - że „to już nie to samo, „stara” Chmielewska była lepsza”, więc czułam się usprawiedliwiona.

Teraz...

Początek przezabawnej serii z niezrównaną Joanną.

Dyskusje

5 393