Kolarze nie umierają. Subiektywna historia kolarstwa

Okładka książki Kolarze nie umierają. Subiektywna historia kolarstwa
Barbara Błachucka Wydawnictwo: Studio K sport
sport
Studio K
2015-12-18
2015-12-18
sport kolarstwo kolarze

Ciekawy temat zabity przyciężkawym, udziwnionym stylem. Tylko dla fanów kolarstwa.

Książka napisana bardzo lekkim piórem. Polecam wszystkim. A dla osób uprawiających kolarstwo pozycja obowiązkowa. Jedyna tego typu książka na polskim rynku.

Dodaj cytat z książki Kolarze nie umierają. Subiektywna historia kolarstwa