Before. Chroń mnie przed tym czego pragnę

Okładka książki Before. Chroń mnie przed tym czego pragnę
Anna Todd Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: After (tom 5) Seria: Między słowami literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2015-12-08
Krzysztof Skonieczny
New Adult After

więcej Więcej

Ta książka jest dla mnie (po części) epilogiem i prologiem serii After. Wyjaśnia dużo zachowań bohaterów i zaspokaja nasza ciekawość odnośnie myśli - a ciekawe co sie działo z Zedem? A jak było z Trish i Christianem?.... A jaka jest historia Molly i Steph? I innych ?

Ubóstwiam wszystko co zostało napisane z perspektywy Hardina. Uwielbiam jego cięty i inteligentny umysł. Po...

Nie wiem dlaczego to sobie robię kolejny raz. Chciałabym jednak przytoczyć kilka ciekawych rzeczy. Mam nadzieję, że one wystarczą za moją opinię.

"- Musisz być dość zły, jeśli Dan cię nie lubi."

"Jej usta wykrzywiają się w groźnym grymasie - pokazuje zęby i w ogóle."

"Wstaje [Tessa], a ja siadam na krawężniku w pobliżu miejsca, gdzie ona siedzi.
- Siadaj.
Poklepuję...

Fajne uzupełnienie, ale było wiele rzeczy, o których nie miałam ochoty czytać - jak na przykład romans mamy Hardina z Vancem. Mimo tego polecam.

Warto przeczytać Before po After. To taka wisienka na torcie;) Po przeczytaniu cyklu After, bez zastanowienia sięgnęłam po Before.
Polecam.

Podoba mi się, że ta książka jest napisana z perspektywy Hardina, jednak czuje mały niedosyt po jej przeczytaniu.

Na półkach: , , , ,

Sposób pisania tej ksiązki mnie urzekł...
Czy tylko ja wolę sytuację opowiadana ze strony Hardina?
Polecam wszystkim fanom serii "After" !

Zabrakło mi rozwinięcia kilku wątków, które aż się same prosiły o umieszczenie w książce, ale i tak dobrze się czytało.

Ogólnie spoko. Brak mi tu wzmianki o matce i szkoda, że Ken nie miał tu swoich 5 minut.

Książka dobrze napisana i podsumowująca poprzednie tomy After. Ten tom wyjaśnia wiele wątków zawartych w poprzednich książkach, a także ukazuje szereg sytuacji z innej perspektywy. Perspektywa Hardina jest bardzo ciekawa, a zarazem ukazuje jak bardzo skomplikowaną osobą jest ten bohater.
Jego przemiana jest spektakularna.

Mega sprawa, można dokładniej przyjrzeć się przemianie Hardina i zrozumieć jego czyny. Mi się bardzo podobała ;*

2 753
    2 043